Tichá modlitba

Vrátí se jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička
zemře…

Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým.
Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339806/ticha-modlitba-eym-339806.jpg 4.7550

Případy Kim Stoneové (3.)

Lost Girls (2015)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
Počet stran:424
Překlad:Tatjana Jandourková
Edice:Edice světový bestseller
Autor obálky:Diana Delevová
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-5811-9

faraonka

Super doporučují.

cetriolo

Komentář obsahuje SPOILERY!!

Třetí kniha a zase je to něco jiného než v předchozích dvou. Celou knihu se řeší v podstatě jeden únos, ale to ničemu nevadí od knihy jsem se stejně nedokázal odtrhnout :)

Navíc se mi velice líbí, že knížky mají ještě takovou drobnou vedlejší zápletku :)

MíšaS.

Naprosto a jednoznačně SUPER . Neskutečný příběh, kterému nic nechybí. Nemohla jsem se odtrhnout a musela pořád číst a číst. Za mě zatím nejlepší kniha od autorky.

bobulaL

S klidným svědomím dávám plné hodnocení! Spisovatelka, která nese čest svému řemeslu. Už se těším na další díl. DOPORUČUJI!

Boudika

Tak tohle byl nejlepší díl,z celé série!! Pro mě jako rodiče byla kniha noční můra! Velmi čtivá -domácnost byla v rozkladu,dokud jsem knihu nedočetla... Závěr byl velmi dojemný a jsem za něj moc ráda. Určitě všem doporučuji!! Kim je prostě jaká je - a mě baví!

Ticiana

Az v tomto dile mi Kim chvili uplne lezla na nervy. Jesteze ma kolem sebe skvele lidi, co si s tim poradi. Namet se mi libil a treti subjekt jsem teda fakt na to nemohla prijit. Za me skvela kniha.

em75

Prostě super.Ani třetí kniha mě nezklamala a že mě čekají k přečtení už jen dvě mě trochu mrzí.Doufám,že co nevidět vyjde další.Kim jsem si hodně oblíbila,je mi sympatická jako ženská i jako tvrdohlavá vyšetřovatelka.Jako mámě mi nedělalo dobře,že s dětmi bylo tak zacházeno,ale o to to bylo děsivější.

tulip131

Vyžádání si Kim k tomuto případu je trochu záhadou, ale jen na chvíli. Není to její "partie", ale nakonec vede vyšetřování únosu dvou holčiček. A spackané vyšetřování únosu před několika měsíci, které možná souvisí. Tým doplněn o vyjednavače a profilistku, obě postavy skvěle zapadly. Závěr opepřen o odhalením třetího "únosce". Detektivka se vším, co k tomu patří.

studentice

Autorka píše velmi čtivě a hlavní hrdinka je velmi sympatická. Ráda si přečtu další knihy z této série.

Brembelik745

I když spisovatelka si mě získala naprosto všemi knihami a stylem psaní, tak tahle je naprostý TOP mezi její díly. I když knihy o dětech nejsou něco co by mě bavilo číst, tak tady tahle byla neskutečně dobrá. Děj plný zvratů, nepřekombinovaný, nečekaný závěr a odhalení hlavního padoucha. Kim jako vždy skvělé drzá. Bez hluchých míst, bez zbytečných keců kolem. Opravdu výborná detektivka. Nemám vůbec co vytknout....

slunečnice777

Po čase jsem našel spisovatelku která mě opravdu baví. Sice jsem se k ní dostal pozdě, ale lépe než vůbec. Příběh má švih, žádná hluchá místa. Autorka se mě získala, svoje příběhy umí pořádně rozjet. Bych rád řekl že jsem nenašel chyby, občas se najdou ale byli tak minimální že jsem je neřešil. Skvělé čtení a doporučuji celou sérii. Zajisté nebudete zklamáni.

Klarinecka

Všechny tři první knihy série s Kim Stoneovou jsem přečetla za 4 dny. Všechny jsou skvělé.

GanjaL

Nejlepší kniha za poslední dobu. Skvělé gradování příběhu vás donutí číst dál a dál. Chvílemi dost šokující, ale výborné.

DomčaC

Napínavé již od začátku. Sice trošku depresivní, že se jedná o malé děti. Nicméně to ničemu ve čtivosti nebrání.

kneslova

výborná detektivka, napínavá

Yogini

Už moc nekomentuji, protože mi přijde, že tu je psáno vše, co bych ráda sdělila, ale u téhle knihy mi to nedá. Miluju detektivky, hlavně ty ze současnosti, to napětí a šokující rozuzlení, no často mi to nedá spát, ale stojí to za to co? :) Od Angely Marsons 3. kniha a musím říct, že se to stupňuje, dala jsem 5 *, tak jestli to bude pokračovat, nevím co dám u další knihy, asi napíšu samotné autorce :) Pokud je hlavní vyšetřovatel žena, už to tím získá plusové body, protože s ní žiju ten její ,,holčičí" příběh, který prostě líp vykreslí spisovatelka. Autorka se navíc zaměřuje na těžká témata, jako v této knize únosy dětí, chytne to za srdce a celou knihu fandíte Kim, aby je dopadla a pak máte radost, že se jí to podařilo a posledních 100stran prostě přečtete jedním dechem. Tato kniha měla napětí, záhadu, překvapivé rozuzlení, lásku, přátelství...za mě velká spokojenost *****

SimonaP

Super čtivá knížka, líbila se mi moc, spisovatelka se s každým dílem zlepšuje, těším se na další díl.

Calinda

Hodnotím stejně pozitivně, jako většina. Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem ji za dva dny, nebyla žádná hluchá místa, nebylo to překombinované (což je problém většiny současných krimi), napětí po celou dobu. Jedině snad postava novinářky Tracy mi přišla v knize zbytečná a lezla mi na nervy, ani nevím, proč tam byla.

keiko33

Ano bolo to napinave od zaciatku do konca. Ale par veci mi tak vadilo, ze nemozem dat plny pocet. Odhalenie na konci o unoscovi, bolo tak malo uveritelne, ze cely pribeh stratil stavu. Pri tejto serii mi chyba muzsky pohlad. Spisovatelka ako zena to nevie podat dost drsne. Chvilami mi tie opisy pripadali skor komicke, ako napinave.

rlupinek

Stejně jako předchozí díl série se mi i tato kniha velmi dobře četla. Velmi silné téma, už od půlky knihy jsem se nemohl dočkat konce a rozuzlení. Nakonec jsem se přece jenom dočkal, i když pachatel a motiv pro mně nečekaný (asi to bude tím, že detektivky čtu tak jak jsou a nemám tu schopnost odhalit pachatele v půlce knihy). Určitě ale kniha stojí za přečtení, asi nikdo netuší, jak by se v takové situaci zachoval on sám...

Evule *

Pro mě naprosto luxusní záležitost, posledních 50 stran přečteno jedním dechem...už se moc těším na další, protože každý díl je lepší a lepší ... :)

Vladísek

Čtivá kniha, která - zejména žádného rodiče - nemůže nechat chladným. Hrůza, kterou unesené děti byly nuceny zažívat, byla téměř hmatatelná a bezmoc rodičů taktéž. Moc dobře se mi kniha četla, děj měl spád, hlavní hrdinové - vyšetřovatelé jsou sympatičtí a jako tým pracují skvěle. Doporučuji!

eva3695

Zjišťuji, že každý díl je lepší a lepší. Z tohoto dílu mě mrazilo. Jak únosci myslí a jednají mě děsilo. Úplně mi bylo líto holčiček, co musely prožít. Každopádně další skvělí díl. A já se těším na pokračování. Jediné, co mě zaráží, tak že v každé knize jsou oběti děti (dívky). Má to nějaký důvod?!

Viviana-Mori

Tak tento díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Napínavé od začátku do konce, skvěle se to čte a člověk se do děje opravdu vžije. I když se u mnoha podobných knih ponořím do děje, leckdy se nechám jen unášet, ale tady jsem si opravdu přála, aby se všechna ta děcka vrátila domů. Další díl už mám zarezervovaný v knihovně. :)

m2056

Tahle knižka mě moc dostala super

Trustty

Další pěkný díl ze serie s Kim Stoneovou. Napětí nechybělo od začátku až do konce. Trochu mi vadila postava labilního vojáka, ale jinak super.

lenuskav

pecka :)

Lethania

Napětí bylo až hmatatelné prakticky po celou dobu příběhu. Kim je odhodlaná dopadnout únosce za každou cenu, i kdyby ji to mělo stát život. Skvělá série. Mohu jen doporučit.

bafuskyBaf

Ty joooo...čím dál tím lepšííí..:) Napětí až do konce. Vůbec jsem netušila, kdo je subjekt 3. Už se těším na další díl :-)

jana7188

Miluju Kim!:D
Přečetla jsem si jen zatím 1 knížku,, ticha modlitba ale sakra! To si proste musíte přečíst! Miluju postavy v knížce a má představivost funguje na 1000%
Už mám koupené další 2 a moc se těším jaké budou, zda to také přečtu “jedním dechem”