Tichá modlitba

Vrátí se jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička
zemře…

Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým.
Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339806/ticha-modlitba-eym-339806.jpg 4.7366

Případy Kim Stoneové (3.)

Lost Girls (2015)

Edice:Edice světový bestseller
Vazba knihy:vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-5811-9

PADA123

Kniha mě opět velmi bavila. Je ještě lepší než předchozí díly. Těším se na další. Doporučuji

sabca

Tak knížka, od které jsem se nemohla odpoutat. Musela jsem číst každou volnou chvilku. Přečteno za dva dny. Napětí až do konce. Doporučuji

Jessybelle

Brilantní!
Čteno stylem ještě jednu kapitolu a ještě jednu kapitolu...
AM si mě podmanila. A Kim se mi líbí čím dál víc...

Zlodějka knih

Další případ a další pachtel, pachatelé, další postavy a další vývoj Kim nějakým směrem....příběh se mi líbil....od začátku do konce jsem doufala, že se nevratí jedna, ani dvě, ale že se vrátí tři prostě jsem musela....případ únosu dětí není nikdy nic pěkného ani v knihách natož v reálném životě a proto každičký řádek, který mohl někam vést i když vám připadalo, že vyšetřovatelé stojí pořád jenom na jednom místě stál za to...mě osobně se líbí, jak autorka ukazuje případ a na dalších stránkách se setkáváme s pohledem na oběti a nakonec můžeme nakukovat i do myslí pachatelů a přitom se dozvídáme víc a víc o naší milované Kim a o tom, že prostě není jenom studený psí čumák, ale člověk, co si prožil hodně moc a přitom dokáže cítit s druhými, i když ji to potom stojí vtáhnutí do případu ještě víc a to se mi na ní líbí nejvíc, že se prostě zakousne a jen tak se nehodlá pustit...

JessieEx

Tichá modlitba je opět o něco lepší než předešlý díl. Hvězda Angely Marsons stoupá a já se nedivím. Skvěle napsáno, moc dobře se četlo... Já vidím akorát problém v tom, že ty knížky jsou jak zasazené do jedné šablony. Stejný vyšetřovací tým, stejné postupy, téměř totožná dějová linie. Vyšetřování se skládá z dlouhatánského tápání v ničem a na konci musí být velká akce, osobní střet Kim vs. pachatel. Jo a ještě nesmím zapomenout na druhou dějovou linii, slabší a úplně zbytečnou.
Tak to prostě je, autorka se drží stejného schématu. Ale když na její hru přistoupíte, knížku si skvěle užijete. Oproti předešlým dílům musím vyzdvihnout lepší psychologii postav, ukázalo se, že Kim nejenže nějaké city má, ona je dokáže i projevit. Ostatní postavy měly historii, to je taky super - objevily se rozpory mezi manželi... To bylo rozhodně příjemné vylepšení autorčina stylu. Na druhou stranu já bych vynechala těch pár detailně popsaných nechutností, ale zase chápu že možná byly potřeba k vykreslení osobnosti pachatele. Já mám na to slabý žaludek, ale i přes tento malý detail jsem z knížky nadšená.

Janishka

Za mě určitě zatím nejlepší díl! Knihu jsem přečetla jedním dechem a konec stoprocentně překvapil!

Manyna

Napínavá, nelze se od ní odtrhnout a Kim držíte všechny palce, aby tento případ dopadl dobře. Rozjíždí se psychologická hra, která má dopady na všechny.

Prajzič

Ufff musím říct že mě kniha překvapila i když mě druhá dějová fáze tolik nebrala tak mě kniha držela v napětí až do konce a i když jsem chlap tak tentokrát se to bez slzičky neobešlo asi je to umocněno tím že doma mám taky holčičku a ta představa je pro mě šílená...za mě plný počet. Prej detektivka pro ženy

KydlochMoris

Výborná kniha, Kim opět nezklamala a třetí kniha se mi zatím líbila nejvíc. Super děj, napínavé od začátku do konce. Těším se na další díl!

vladka1695

Kniha čtivá, ale další díl na chvíli odložím. Styl psaní a chování postav je ve všech knihách stále stejné a předvídatelné, takže člověk má pocit, že čte pořád jednu stejnou knihu. Ale za přečtení určitě stojí!

barusak1

Skvělý příběh, ale Kim mi trochu pije krev. I přesto si přečtu další díl

Kotlice

Pěkná detektivka. Kim me jako vyšetřovatelka bavi.

Majulda8

Čtivá a napínavá od začátku až do konce. Takové knihy mám nejraději.

irefir

Třetí díl série a opět super! Tentokrát opravdu "drsné" téma, běhal mi mráz po zádech...

maxx

příběh, který mě pohltil hned od prvních stránek.. A párkrát i zmátl když už jsem si myslel, že vím kdo za tím je - jedním slovem doporučuji přečíst vše co tato spisovatelka napsala.....

Jitulle

Přečetla jsem tři díly, tento zatím nejlepší! Vtáhne do děje, čte se jedním dechem, opravdu pěkně napsané. Vřele doporučuji. Nedá se od toho odtrhnout.:)

kasavubu

Další velice čtivý a napínavý díl série. Vlastní dějová linie byla skvěle propracovaná. Jediné, co mi vadilo, byly občasné nelogičnosti, zejména v úplném finále. Některé mě vyloženě pobavily. Proč šla Kim do sklepa beze zbraně? To jezdí policie v Anglii na výjezdy vždy neozbrojená? A jak mohla Charlie být zároveň zakousnutá v končetině únosce a současně křičet na svoji kamaradku, aby utíkala? Některé působily až úsměvně. Jako celek ale knihu hodnotim kladně.

Lotka

Výborná napínavá detektivka. Vyšetřování má spád a policistka Kim se nám čtenářům zase trochu víc přiblížila.

Kristy21

Moje první kniha od A. Marsonsové a klobouk dolů. Bála jsem se, co to zase bude za příběh, slaný a nemastný, ale upřímně, jsem se spletla!
Od začátku mě Inspektorka Kim vtáhla do případu, který vyšetřovala. Zmizení dvou malých holčiček Charlie a Amy byl plný emocí, hádek, napínavého děje.
Byl vidět i rozdíl mezi oběma děvčátky, Charlie, dcera Karen a Roberta, je statečnější, chytřejší a většina nápadů jde převážně z její hlavy. Amy dcera Liz a Stephana, je bojácnejší a raději poslouchá svou nejlepší kamarádku. Ty dvě jsou nerozlučná dvojka, jsou ochotné jedna pro druhou udělat cokoliv. Tomu se říká pravé přátelství.
V průběhu vyšetřování Kim a jejímu vyšetřovacímu týmu dojde, že únos souvisí s únosem, který se stal před rokem a čtvrt. Příběh malé Emily a Suzie.
I přesto, že bylo vydáno embargo před tiskem a zbytek celého policejního sboru, tým pronásleduje novinářka Tracy, která Kim nejednou zatopí.
Knihu mohu vřele doporučit, opravdu vtáhne do děje. Kratičké kapitoly jsou psány v přehledných odstavcích, takže jsem knihu měla přečtenou skoro hned.
Doporučuji!

Jack333

Konečně se mi thriller s hlavní hrdinkou Kim Stoneovou líbil, pořádně totiž uháněl jako rychlík. Nenechal nás ani na chvilku vydechnout, dokonce v člověku vyvoval silné emoce. Jediná vada na kráse ale přeci jen je, a to slabší začátek, který pak ale ten konec zachrání a předčí! Ani mi tolik nevadilo, že jsme protentokrát eliminovali osobní život vyšetřující detektivky. Jen tak dál!

Zuzka222
30.12.2017

Pro mě zatím nejlepší díl.

agatha2
29.12.2017

Kim mi přirostla k srdci, tato série je jedním slovem výborná. Nemohu se dočkat dalšího dílu. Drsné, surové, prostě mě to baví a přečtu každý díl jedním dechem, čtu klidně do noci, dokud to nepřečtu a to si, myslím, hovoří za vše.

munzarovalucie
27.12.2017

Přečtena za jeden jediný den! Perfektní.

maikie
20.12.2017

Thriller vynikajici, ale popis psychickeho tyrani devcatek na me byl moc...

Forest66
18.12.2017

Vynikající příběh napsaný velmi dobrým vypravěčským způsobem. Anglická tvorba opět prokazuje své nesporné kvality tohoto žánru.

bagel
12.12.2017

Velmi dobrý thriller, vyhovovaly mně krátký kapitoly, mělo to spád. Ale na 5 hvězdiček to ještě nebylo.

Ben Nevis
08.12.2017

Nemůžu říct, že by příběh byl bez chyb. Vyšetřování se schválně vyhýbá bodům, které si autorka šetří na závěr. Nebo bylo špatně vysvětleno, proč se vyšetřování neubíralo hned tím směrem. Chování zločinců je taky občas divné. Nicméně musím zatleskat tempu a dobře udržovanému napětí, kde není místo na vatu.

Jane417
06.12.2017

Angela Marsons zvyšuje svoji vlastní laťku s každým dalším případem detektivky Kim Stoneové. Třetí příběh byl, pro mě, zatim nejlepší. První polovina knihy byla sice slabší, než druhá... ta to ovšem dokonale dohnala. Děj vypráví o dvou unesených 9tiletých holčičkách. Kdo všechno je zapletený v únosu, který se nápadně podobá případu, který už se jednou stal a nedopadl dobře. Mají zločin na svědomí ti samí únosci, jako tenkrát? Jsou to ti samí jako tenkrát nebo je jen někdo napodobil? V příběhu je několik dějových linek. Knihu jsem nemohla odložit. Děj byl čtivý, napínavý a konec překvapivý.

SimonaM86
05.12.2017

Do třetice Kim Stoneova a zase skvělá. Pro mě zatim nejlepší díl! Na konci i slza ukápla a to je u kriminálky co říct :-)

Květ
04.12.2017odpad!

Když se tak dívám na hodnocení a pročítám komentáře, tak si říkám, jestli jsem četla vůbec stejnou knížku? Jsem snad jediná, komu to připadalo blbé?? Nevím, jak ty první knihy ze série, ale tohle pro mě bylo zklamání. Málo uvěřitelné, nepropracované, opakování stejných frází... No nevím... zřejmě jen já nevidím tu úžasnost :-/