Tichá modlitba

Vrátí se jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička
zemře…

Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým.
Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/339806/ticha-modlitba-eym-339806.jpg 4.7461

Případy Kim Stoneové (3.)

Lost Girls (2015)

Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
Počet stran:424
Překlad:Tatjana Jandourková
Edice:Edice světový bestseller
Autor obálky:Diana Delevová
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-242-5811-9

eva3695

Zjišťuji, že každý díl je lepší a lepší. Z tohoto dílu mě mrazilo. Jak únosci myslí a jednají mě děsilo. Úplně mi bylo líto holčiček, co musely prožít. Každopádně další skvělí díl. A já se těším na pokračování. Jediné, co mě zaráží, tak že v každé knize jsou oběti děti (dívky). Má to nějaký důvod?!

Viviana-Mori

Tak tento díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Napínavé od začátku do konce, skvěle se to čte a člověk se do děje opravdu vžije. I když se u mnoha podobných knih ponořím do děje, leckdy se nechám jen unášet, ale tady jsem si opravdu přála, aby se všechna ta děcka vrátila domů. Další díl už mám zarezervovaný v knihovně. :)

m2056

Tahle knižka mě moc dostala super

Trustty

Další pěkný díl ze serie s Kim Stoneovou. Napětí nechybělo od začátku až do konce. Trochu mi vadila postava labilního vojáka, ale jinak super.

lenuskav

pecka :)

Lethania

Napětí bylo až hmatatelné prakticky po celou dobu příběhu. Kim je odhodlaná dopadnout únosce za každou cenu, i kdyby ji to mělo stát život. Skvělá série. Mohu jen doporučit.

bafuskyBaf

Ty joooo...čím dál tím lepšííí..:) Napětí až do konce. Vůbec jsem netušila, kdo je subjekt 3. Už se těším na další díl :-)

jana7188

Miluju Kim!:D
Přečetla jsem si jen zatím 1 knížku,, ticha modlitba ale sakra! To si proste musíte přečíst! Miluju postavy v knížce a má představivost funguje na 1000%
Už mám koupené další 2 a moc se těším jaké budou, zda to také přečtu “jedním dechem”

JezinkaJ

Pro mě zatím nejlepší díl celé série a mimořádně dobře napsaná detektivka. Hra únosce je fakt vypointovaná bez chybičky. Postavit rodiče proti sobě, to se Angele Marsons povedlo. My, na výkon orientovaná společnost, přesně takhle fungujeme. Hodně jsem přemýšlela nad tím, co bych dělala já. Kde by byla lidskost, čest, soucit a důstojnost....
Čtení mě hodně bavilo. Jen ten konec, ten byl trochu slabší...

Princezna22

Přečteno jedním dechem. Spisovatelka opět nezklamala! Já jsem byla napnutá od první stránky až do konce. Paráda. DOPORUČIJU

evonra

Další díl opět přečten téměř naráz. Svižné a nápadité, zápletky i rozuzlení skvěle promyšlené.
Série s Kim a jejím týmem se mi líbí čím dál víc.

domino2002

Skvělá kniha,četla se jedním dechem stejně jako předchozí dva díly Němy křik a Ďábelské hry .........doporučuju.

willovw

Ta autorka je fakt super, další skvělý příběh :)

Arsi

Pecka! Příběh mě úplně pohltil. Každý další díl je lepší a lepší.

twiggynka

Příběh mě úplně pohltil. Vůbec jsem si nepřipadala jako čtenář, ale spíš jako jedna z tiše přihlížejících postav! Kniha je plná emocí a někdy zbytečného vysvětlování, ale každopádně stojí za přečtení !

certik003

Tak tohle tedy byla strhující jízda... Přiznávám, že "subjekt tři" mi doslova vyrazil dech.

Kája_95

Dávám 5/5 jinak to ani u A.Marsons nejde. Perfektní příběh plný napětí. Jména dvou únosců jsou napsána už na začátku příběhu, ale děj to vůbec neohrozí. Líbila se mi Kim, Bryant i Dawson - perfektní tým, který dokáže skvěle spolupracovat. Krátké kapitoly, které u autorky mám tolik ráda. Jsem jednoduše řečeno z knihy naprosto nadšená. Příběh si dokážete v hlavě představovat, jako když se koukáte na film.

kyssling

Skvělý příběh, perfektní vykreslení postav, dialogů. Napínavý příběh až do konce.

alnahu

Tichá modlitba je již třetí knihou, kterou jsem si přečetla od této autorky a zase skvělá. V příběhu se opět setkáváme s vrchní vyšetřovatelkou Kim Stoneovou . Tentokrát musí rychle vyřešit nejtěžší případ své kariéry, protože se jedná o únos dvou devítiletých dívek - kamarádek .I jejich rodiče se přátelí a to nahrává únoscům ,aby vyhlásili dražbu ,kdo za své dítě zaplatí víc, dostane ho zpět .Kim samozřejmě nedopustí ,aby žádné z dětí platilo za chyby rodičů. Kniha má opět zajímavou zápletku a je psána krátkými kapitolami , což mi vyhovuje.
Ztratily se dvě.
Vrátit se může jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička zemře....

Lenicka90

Uzasna knizka,byla to moje prvni od teto spisovatelky a hned jsem si slibila, koupit si jich vic. Byla poutava od zacatku do konce,nemohla jsem se od ni odtrhnout a je to jedna z mala,ktera mi zustala v pameti.

slyvuska

první kniha od této autorky a musí říct, že super. krátké kapitoly, rychlý spád a vůbec hlavní myšlenka! Skoro stejně tak dobrá, jako můj oblíbenec Minier...:-) Jen drobný nesouhlas s některými komentáři - není pravda, že by z ničeho nic Kim přišla na to, kdo je hlavní zloduch, mně to v jednu chvíli napadlo, ale bylo to tam tak strašně mimochodem, že jsem to úplně pustila z hlavy. takže to je další bod navíc.

Alča I.

Je už třetí kniha od této spisovatelky na kdybych moha dát více hvězdiček, určitě bych tak učinila. Na rozdíl od předchozích se Kim nepohybovala v zemině, ale hledala děti. Klobouk dolů rychle se četla díky krátkým kapitolám a napínavý příběh až do konce.

Peslik

Třetí kniha a opět super, Kim mě baví, i její zničeho nic závěr kdo je kdo, čekám, kdy vytáhne věšteckou kouli :D.
Ne, teď vážně: děj je napínavý od prvního písmenka po poslední tečku. Hlavní dějovou linii doprovází ještě jedna nit, mimo příběh, ale to ničemu neuškodilo. Byly chvíle, kdy si slzy draly cestu ven a chvíle, kdy se člověk pobavil.
Dávám 5* a už vím, co budu číst dnes večer.

katka9574

Prostě wow!!! Knihy Angely Marsons čtu hezky popořadě a každá je naprosto skvělá a zároveň tak jiná než ta předchozí :-) Na nočním stolku už na mě čeká Otevřený hrob, tak nač čekat - jdu na ni :-) Tichou modlitbu doporučuji a dávám plný počet.

ZuK1

Výborné, čtivé, napínavé, z celé série se mi zatím líbilo nejvíc ... jen s tím závěrem musím plně souhlasit s komentářem FillaSFC :-) .... nicméně i já měla problém knihu odložit a přečetla ji za dva dny.

Právě jsem dočetla,jednim slovem skvělá. Neustále jsem byla připoutána ke knize a nešla odložit.

Drahuš

Čím dál lepší, autorka doslova zraje, promyšlené, drsné a velmi čtivé. Jsem moc zvědavá na další díl.

klokan.1905

Tichá modlitba...
V pořadí již třetí pokračování ze série Případy Kim Stoneové...
Musím říct, že jsem si i tento díl čtenářsky neskutečně užil... ;-) Tentokrát to autorka natáhla už na 424 stran, což mně ale vůbec nevadilo... :-)
... Nakolik milujete svou dceru? Oceňte to v librách. Zdravé soutěžení vyvolává v lidech to nejlepší. Manželský pár, který nabídne vyšší částku, znovu uvidí svou dceru. Poražená dvojici nikoliv. Takové jsou pravidla, a to se nezmění. Budu v kontaktu. Neudělejte žádnou chybu. Jedno dítě zemře...
Opět neskutečně čtivá kniha, která graduje v závěrečných stránkách...
U mě není nad čím váhat, jasných 5 hvězdiček a těším se na čtvrté pokračování... ;-)

ddkk

Výborné čtení, výborná Kim, která je mi mnohem sympatičtější v té své tvrdohlavosti, smyslu pro povinnost a spravedlnost než leckterý uhlazený a "správňácký" detektiv. Až na drobné (ale opravdu jen velmi drobné) výhrady k rychlému konci doporučuji :)

yvette3

Mrazivě napínavé, ale nedá se odložit, dokud nedočtete do konce. Kapitoly perfektně "naporcované". Můj první příběh s KIm, určitě ne poslední!