Pokrevní pouta

od:

Pokrevní pouta

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/376457/pokrevni-pouta-ZMH-376457.jpg 4.29
Série:

Případy Kim Stoneové (5.)

Originální název:

Blood Lines (2016)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Terez25
08. června

Pátý díl této skvělé série a Angela Marsons stále neztrácí dech. Kim Stone je snad můj nejoblíbenější literární detektiv vůbec. Doufám, že Pokrevní pouta tuto sérii neuzavřela a že budou další případy, kde se setkáme s Kim, Bryantem a s Alex.

happy-smile
07. června

Tato autorka si drží velice slušný standard. Jako obvykle se kniha četla sama a nezaznamenala jsem zde nějaká hluchá místa. Kim se opět setkává se svou nemesis doktorkou Alex, takže docela dost prostoru dostane vnitřní souboj těchto dvou žen. Musím ale přiznat, že mám raději knihy bez Alex. Potom dostává více prostoru Kimin kousavý humor, na který mě autorka tehdy u první knihy dostala. Tady ho bylo díky Alex méně, ale i tak super kniha a těším se na další pokračování.


Autor a jeho další knihy

Angela Marsons

Angela Marsons
anglická

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených5x
v Přečtených10x
v Knihotéce25x
v Chystám se číst154x
v Chci si koupit95x
v dalších seznamech2x