Otevřený hrob

Otevřený hrob https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383266/bmid_otevreny-hrob-44i-383266.jpg 5 1839 446

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: ekniha , Knižní klub

Play Dead , 2016

DominaCZ
21.03.2021 1 z 5

Nelíbilo, nezaujalo. Nejvíc mě zajímal ten výzkumnej ústav těch těl :)

akinomV
01.03.2021 5 z 5

Další pěkný díl. Mám moc ráda interakci mezi Kim a Bryantem.

Šárka345
25.02.2021 5 z 5

Nezklamala, paráda... Jdu na Pokrevní pouta :0))))

ilčidlo
09.02.2021 4 z 5

Další napínavá detektivka v zajímavém prostředí

MatoPalkes
27.01.2021 4 z 5

Dobré čítanie, trochu strašidelné, tretí diel to neprekonalo ale aj tak vysoký štandard. Teším sa na ďalšie knihy od autorky.

andrea7191
21.01.2021 3 z 5

Zatím první kniha, kterou jsem nadšeně nepřelouskala během chvíle. Trochu mi vadilo, že inspektorka měkne, už to nebylo ono. Ostatní knihy měly spád, byly napínavé, ale tady mi to trochu chybělo. Neříkám, že je to špatné, ale za mě zatím nejslabší článek ze série.

Martiiiik
30.12.2020 5 z 5

Angela stejně skvělá jako vždy.. :-) Děj frčí a za chvilku je konec :-) Jen mi přijde, že Kim začíná trochu měknout, tak uvidíme, jestli to byla jen krátkodobá slabost :-D Chce to hned další díl no.. ;-) :-D

postrach
29.12.2020 4 z 5

Za me trochu slabsi.Nechybely tady emoce,ale....

Dopi70
23.12.2020 5 z 5

Napínavé, čtivé. Budu pokračovat ve čtení série.

brabofka
20.12.2020 5 z 5

Asi nejlepší z celé dosud přečtené série. Od začátku měla kniha rychlý spád a až do konce Vás nenechá vydechnout. Prostě Kim a její parta. Pohodová detektivka na nedělní odpoledne.

Restang
19.12.2020 4 z 5

Tahle autorka snad nemůže zklamat, když potřebuji knihu na jistotu, šáhnu po další z této série. :)

Veveruška320
11.12.2020 5 z 5

Tedy musím přiznat,že tenhle díl byl snad ještě lepší než "Němý křik"...Opět jsem neodtrhla oči a jen četla...Napínavé od začátku až do konce...vzhůru na další případ Kim Stoneové.:o))

Warty
06.12.2020 5 z 5

Další skvělý případ Kim a jejího týmu. Víc není třeba dodávat.

PetikH2O
26.11.2020 5 z 5

Hej Kim, chci bejt tvoje kamoska!

katka134
24.11.2020 4 z 5

Opět čtivý příběh ze zajímavého prostředí výzkumného střediska.
Kim je opět za supermanku. Ale ona musí být taková-nesmrtelná, abychom pořád mohli číst a číst další skvělé příběhy.

čef
23.11.2020 5 z 5

Několikrát v tomto příběhu zasáhla dost nepravděpodobná náhodička, ale snad to moc nevadilo. Mně tedy ne, ocenil jsem spád příběhu a zašifrovanost pachatelů, měl jsem alespoň v průběhu čtení co luštit. Předchozí romány této řady bych tedy hodnotil jako o trochu lepší, ale i tento je určitě dobrý průměr.

novina
22.11.2020 5 z 5

Opět skvělá Kim a její tým. Kniha je hrozně čtivá, autorčin styl psaní se mi moc líbí. Těším se na další díl.

knihomolka78
12.11.2020 4 z 5

Protože už je to čtvrtá kniha, kterou od autorky čtu, tak už jsem ke konci tak trochu tušila, kdo bude vrah. Nicméně, kniha je čtivá, napínavá, bez hluchých míst, jen ty konce začínají být všechny stejné. Kim sama s vrahem, neozbrojená, prakticky mrtvá, ale vždycky vše bez újmy vyřeší a přežije. Ale já jí to odpustím, protože jinak je kniha pěkně promyšlená. Ještě mě teda štve to její věčné sebemrskačství, myslím, že už by se mohla v životě taky někam posunout.

Vixiene
03.11.2020 2 z 5

Z tohoto dílu jsem bohužel poměrně zklamaná, mnoho nelogických rozhodnutí a dalších věcí, které se mi opravdu nelíbily dělají z tohoto dílu zatím asi nejslabší ze série. Bohužel tentokrát tomu moc nepomáhala ani čtivost textu, kterou autorka tak umí. Také začíná být pomalu běžné, že už tak v polovině knihy dovedete odhadnout, kdo je pachatelem, tím pádem vás na konci nečeká žádné překvapení. Jediné plus je to, že postava Kim se jakž takž vyvíjí (myšlena její postupná socializace). Za mě tento díl zklamání, ale pro velké fanoušky této série to bude asi fajn (což jde vidět na hodnocení :-D ).

Korba2468
02.11.2020 4 z 5