Otevřený hrob

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353941/otevreny-hrob-Wcr-353941.jpg 4.8172

Případy Kim Stoneové (4.)

Play Dead (2016)

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

hanap

Výborně napsaná krimi ani čtvrtý díl neubral na zajimovosti. Jen bych se přimluvila, aby Kim ke konci dílu už nehrozilo nebezpečí. Štve mě, že ji pokaždé zmlátí, měla by si dát víc pozor.

sramkovamichala

Příběhy Kim jsou neskutečně čtivé od začátku do konce. Příběh je skvělý, závěr překvapivý. Vřele doporučuji!

Zlodějka knih

Mě se hodně líbilo, jak nakonec ze dvou případů byl jeden - ty částečky skládačky, jak do sebe nakonec dokanale zapadly - to bylo úžasné....další díl, který se mi četl s naprostou lehkostí a s nekonečným zaujetím...moje podezřívání všech možných postav a nakonec nečekaný zvrat od autorky pro mě byl prostě úžasnou tečkou....i když můžu říct, že přítel v nemocnici se mi moc nepozdával už od začátku, ale expertka na brouky byla prostě jenom protivná dáma...líbí se mi styl této autorky a proto mi přijde super každý příběh o Kim, opravdu pokud tomu všemu dojdete na chuť užijete si pokud ne.e jdete se podívat na něco, co vás zaujme líp a to je na světě knih to super, že si každej můžeme vybrat to, co nám vyhovuje víc :)

Manyna

Další parádní kniha ze série. Tentokrát je zápletka opravdu hodně ostrá. Dva zdánlivě nesouvisející příběhy, přičemž jeden na druhém stojí.

kadgam

Veľmi zaujímavá zápletka aj jej vyriešenie. Napätie počas celej knihy. Na začiatku sa mi zdalo, že sa Kim príliš háda s kolegami, ale bolo to iba uvedenie do situácie.
Moja prvá Marsonovej kniha, dúfam, že nie posledná.

amladar

Velmi zdařilá kniha, napětí i styl autorky mi naprosto vyhovuje. Doporučuji.

RADOST

Celá série je napínavá a dobře se čte. Všechny díly se zabývají způsoby a důsledky narušení lidské psychiky. Tím mě série opravdu zaujala.

Azmodan

Zajímavý příběh. Z počátku jsem si sice myslel, že jde jen o slepé vytěžení jednoho z dílů Kriminálky Las Vegas, ale první zdání klamalo. Zajímavá zápletka a zajímavé důvody proč k vraždám docházelo. Po Němém křiku konečně příběh, který mě zaujal a bavil. Můžu doporučit. Snad jen antistresový šéfův míček mi tam chyběl.... Tak snad v příštím díle.

Terez25

Miluju případy Kim Stoneové. Již 4. díl této série a opět brilantní. Angela Marsons mě zatím rozhodně nezklamala a doufám, že brzy přijdou další knihy. Doporučuji.

myshak

Nechápu, jak to Angela dělá. Celý příběh vás navede, že pachatel je tahle osoba a nakonci zjistíte, že to byla úplně ta nejmíň pravděpodobná osoba. A vy dočítáte s otevřenou pusou. Zbožňuju Kim a je mi trochu líto, že to pokaždý nějakým způsobem schytá... Opět dokonale čtivá a napínavá kniha!

kyssling

Solidní pokračování detektivky, něco mě tam, ale chybělo ... Utkvěla mě v doslovu následující věta autorky : "že fóra na sociálních médiích jsou přívětivá a přátelská místa" - mám opačnou zkušenost :-)

111moni

Objevit tuto paní spisovatelku, byla výhra. Další výborná kniha. Zápletka , kdy se rozplétají nitky dávné minulosti, podezřelý je každý a sami začínáte tušit.Navíc morbidní místo činu.Skvěle napsáno, napětí až do konce a musím říct, že jediné díky víře v další pokračování jsem byla přesvědčena, že to Kim zvládne. Těším se na další.

Lindulinek

Skvělá detektivka, která nezklamala ani napětím, příběhem a ani rozuzlením. Autorka zůstává jednou z mých oblíbených.

maxx

Spisovatelka opět nezklamala příběh je naprosto úžasný od první stránky až do konce a líbilo se my propojení dvou případů dohromady.... musím osobně říct že se těším na 5 knížku, protože všechny 4 příběhy jsem zhltal jedním dechem.....

Ajinka126

Takové zklamání. Tolik mě mrzí, že se nepřidám k vaší radosti, ale nemohu. Ten příběh byl vágní, nepromyšlení, bez akce a napětí a hlavně předvídatelný. Nečekalo mě žádné finále nebo rozuzlení. Tohle bylo psané horkou jehlou a tak nějak strojově. Nebylo to promyšlené jako detektivky Agathy Christie. Velké zklamání a nevím, zda si od autorky ještě nějakou knihu koupím.

zuzana2599

Detektivka, která má šmrnc !! Je to velmi čtivý a svižný příběh se svéráznou Kim Stoneovou, celá série této britské krimi je lehce návyková ...Krimi ostré jako žiletka, po jehož dočtení se budete těšit na další :-)

ivana1975

Musim povedat, ze tieto knihy su fakt dobre. Autorka urobila velky pokrok od prvej knihy az k tejto. Kim je omnoho sympatickejsia odkedy negula neustale ocami.

happy-smile

Každá další knížka z této série se mi líbí víc a víc. Kim se svým chováním mě prostě baví. Navíc má Angela stále zajímavé nápady na zápletky. Jsem opravdu zvědavá, jak dlouho se podaří udržet takto vysoký standard, už aby tady byl další díl!

Ceeca

Jako všechny knihy od autorky... prostě čteno jedním dechem, překvapivý závěr. Prostě 5z5

Kekik

Kim a její tým, tak jak je známe a zbožňujeme. Velmi povedená série. DOPORUČUJI !!!

Jitulle

oblíbená autorka nezklamala. Napínavé, dobře čitelné.

perpe2a

Tuto sérii miluju a proto 4 hvězdy. Tento díl se odehrával v neobvyklém prostředí a tím to bylo zajímavé, ale jinak mi přišel malinko slabší, než díly předešlé. Ale i tak stojí za přečtení.

iška

Detektivka podle mého gusta. Napínavá do poslední stránky.

Knizku jsem hltala , opravdu doporucuji.. kratke kapitoly, svizny dej.. uz mam doma vsechny 4 dily a nutne potrebuju aby se u nas vydal zbytek!!! :-))

Lotka

Překvapivé rozuzlení, jinak průměr mezi detektivkami.

bara1447

Je to moje první kniha od této autorky, a jedno je jasné, určitě není poslední. S obrovskou chutí se vrhnu i na předchozí knihy. Příběh mě ani chvilku nenudil, bylo to napínavé a na konci jsem byla překvapená. 5 hvězd si určitě zaslouží.

jonathan

Výborné! Presne ten typ knihy, ktorý ťaháte so sebou všade: po celom byte, do autobusu cestou do práce, do vane... pretože nemožete prestať čítať.

astra3

Nezklamala. Prostě prima čtení.

aleza1

Úžasné!!! Tato autorka a celá řada si opravdu zaslouží označení Bestseller!!!

Anne123

Přečtu si pár stránek a půjdu spát. Jojo, to si můžete říkat jen v případě, že nedostanete do ruky něco od téhle neuvěřitelné autorky. Přečteno za jednu noc a jedno ráno. Hltám knihu za knihou, případ za případem, stránku za stránkou a pořád nemám dost. Skládám velkou poklonu a těším se na další příběh. (Kdyby šlo, dám i víc než pět hvězdiček.)

thrillery

Angela Marsons