Otevřený hrob

Mrtví neprozrazují tajemství… když jim nenasloucháš. Zavražděná žena s obličejem rozbitým k nepoznání, prázdný pohled směřující k nebi, z úst se jí sype hlína. A stovky much se slétají ke krvavé hostině. Výzkumné zařízení ve Westerley studuje rozklad lidských těl, jejími rezidenty jsou ti, co i po smrti chtějí posloužit vědě. A právě tady nalezne Kim Stoneová se svým týmem mrtvolu – ale čerstvou, o níž místní badatelé nemají tušení, kde se tam vzala. Po objevení druhé dívky, ponechané napospas smrti, s ústy naplněnými hlínou, je jasné, že Kim a její tým mají co do činění se sériovým vrahem. Ale kolik těl ještě leží někde pohozeno? A kdo bude další? Pak zmizí místní reportérka Tracy Frostová a věci naberou rychlý spád. Kim ale bude muset být rychlejší… než si vrahova pokroucená mysl vyžádá další život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/353941/otevreny-hrob-Wcr-353941.jpg 4.921

Případy Kim Stoneové (4.)

Play Dead (2016)

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

petrarka72
včera

Marsonsová mě pokaždé přivede do varu. Tentokrát jsem se bála, že vykrade Cornwellovou (farma mrtvých by odpovídala), ale nestalo se, šlo o vědomou citaci. Tahle dáma umí budovat napětí jako málokdo, oddalovat pointy jednotlivých situací i řešení případů na hranici únosnosti, kamuflovat vraha/-y a tu a tam kořenit vyprávění pro žánr neběžným postřehem (ve kterém thrilleru, navíc o vraždění jako pomstě za dětskou krutost, autor na konci přizná, že nějaké emocionální trauma si z dětství nese každý?).

Lili429
včera

Prosím Vás mohla bych si tenhle díl koupit aniž bych četla ty 3 předchozí ? Nenavazují na sebe? Dííky :)

zdazilek
předevčírem

Velice povedená série. Musím přiznat, že se Kim stala mojí oblíbenou knižní hrdinkou. Autorka překonává i mou oblíbenou Lisu Jackson. Těším se až vyjde další díl, nutně ho potřebuju přečíst.

Nixa
11. prosince

Otevřený hrob je fakt pecka! Opravdu nevím kam až se spisovatelka v této sérii bude posouvat, díl od dílu je totiž série lepší a lepší.
Kniha byla napínavá, čtivá a překvapující. Nutně potřebuji další díly!

irva
10. prosince

Kniha čtivá, chybělo mi trochu více napětí.

Acinore
07. prosince

Opět úžasný díl a opět přečteno za pár hodin :)

ankaras
07. prosince

Je spousta parádních knih, ale když vezmete do ruky tu opravdu skvělou, nechcete jí pustit, ale za chvíli jste na konci. Parádní kousek.

Jandýs
06. prosince

To byla jízda!!! Co lepšího se nám může stát, než nevědět do poslední chvíle, kdo je kdo!! Brilantní výkon! Za mně rozhodně nejlepší krimithrillerová série, jakou jsem četla :-) Kapitoly odsejpaly, případ se vyvíjel a přesto napínal, žádná nudná místa, tu chladnou přímou Kim milujete stějně a zase o kousek víc. Super, doporučuji!
Jen mě mrzí, že musíme tak dlouho čekat na každou knihu, přitom myslím, že se snad už vydala sedmá...

Angela Marsons

Angela Marsons