Ďábelské hry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní. Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) je vycházející mezinárodní hvězdou žánru krimi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/301138/dabelske-hry-Zwh-301138.jpg 4.6840
Série:

Případy Kim Stoneové (2.)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky, Pro ženy
Vydáno:, Knižní klub
Orig. název:

Evil Games (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (280)

Kniha Ďábelské hry

Přidat komentář
Bulldog
předevčírem

Opět skvělá Kim a kniha byla napínavá...doporučuji.

Barel
16. června

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Autorka skvěle vyobrazila všechny postavy hlavně tu zápornou, povedlo se jí výborně představit postavu sociopata. Od Angely Marsons jsem četla už druhou knihu ze série Případy Kim Stoneové a tato se mi líbila ještě více než ta první. Určitě doporučuji a už se chystám na další díl.

Nikusha
12. června

S takovým pojetím hlavní záporné postavy jsem se ještě nesetkala. Příjemné čtení, originální. Těším se na další díl.

koki.veru
12. června

Super knížka. Moc jsem si tuto sérii a hlavně Kim oblíbila, takže určitě se hned pouštím do dalšího dílu. Tenhle se mi líbil ještě víc než první díl.

hanzmb
11. června

Už 1.díl se mi hodně líbil, ale dvojka je ještě o třídu výše. Nejedná se prakticky už o žádnou detektivku nebo spíše jen v 2. plánu. Je to především skvělý psychologický román. Přitom napínavý od první do poslední stránky. Navíc s obrovským množstvím informací z psychiatrie ( to muselo dát práce a času). Nevím, kam se chce až dostat s 3.dílem, ale už se moc těším.

NatyDee
06. června

Zajímavý díl, především doktorka Alex a její manipulace, fakt jsem se nestačila divit...

oleg
06. června

Nedala se odložit,pěkné čtení a doktorka Alex byla pěkně hustá....

JitkaHambi
06. června

Jak jinak.....opět super díl a uz se tesim na 3. :-)