Zlámané kosti

Zlámané kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398994/bmid_zlamane-kosti-icz-398994.jpg 5 1352 307

Mysleli si, že budou v bezpečí. Mýlili se. Zavražděná prostitutka a opuštěné dítě – dva nálezy během jedné zimní noci odstartují další zneklidňující vyšetřování detektiva inspektorky Kim Stoneové. Další, které jí donutí čelit tváří v tvář někomu z jejího hrůzného dětství. Když poté v rychlém sledu někdo v Black Country zabije další tři osoby živící se sexem, každou brutálněji než tu předešlou, je jasné, že první oběť patrně započala řadu „úlovků“ sériového vraha. Ve stejnou dobu se rozběhne pátrání po zoufalé ženě, která nechala své novorozené dítě na stanici. I tento zprvu jasný nešťastný případ odloženého dítěte se však dočká děsivého zvratu... a neméně děsivého odhalení.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Broken Bones , 2017

Satyrka
29.06.2022 5 z 5

Tahle série mě pohltila. Opravdu se mi líbí jak a jaká témata autorka zpracovává.
Celý tým mi už tak nějak přirostl k srdci.
U tohoto dílu jsem prostě četla a najednou jsem zjistila, že už bude konec. Přestože je to už sedmý díl a já myslela, že mě rozuzlení nepřekvapí, opak byl pravdou.
Na sérii se mi i líbí, jak se vše na konci shrne a vysvětlí, to velmi cením. Takže Kim doporučuji všemi prsty, co mám!
(A ještě jednou děkuji svému psu, že když si knihu půjčil, rozkousal všechno, ale text mi nechal... On ví, že čtení miluju!)

Sofós
13.06.2022 4 z 5

Prachy hýbou světem. A jsou gauneři, kteří se neštítí ničeho, aby je získali. Lidský život pro ně nic neznamená. Ale na Kim a spol. jsou krátcí.. :-)

WaN635
12.06.2022 4 z 5

Příběh o novodobých otrocích, mě vždy chytne za srdce. A je jedno, jestli pracují v továrnách, na poli anebo na ulici .... Příběh o zvrácenosti, touze po bohatství a to za jakoukoliv cenu. Příběh o tom, že lidské bytosti, někteří považují za méně než nic.
Kim a její tým, lehce posílený opět nezklamal a fungoval jak má. Přijde mi, že Woody poměrně vyměkl (ovšem není se čemu divit, kdo četl předcházejí díly, ten ví), a možná mi trošku chybí jeho slovní přestřelky s Kim. A Dawson v tomto díle překvapil a to, že velmi.

judith141
20.05.2022 5 z 5

Opět úžasné čtení, dvě dějové linky a perfektně proplétané, tohle se mi hodně líbí!

LP113
26.04.2022 4 z 5

Jako vždy super, Kim miluju, ale přeci jen tento díl byl o malinko slabší než předchozí. Asi nedokážu říct co mě tak úplně nebavilo. Co mě ale na knihách Angely Marsonsové opravdu baví, jsou většinou 2 dějové linky, které se propojí. Těším se na další. Doporučuji.

ElizPetrova
19.04.2022 4 z 5

Tento příběh mě hodně bavil, vraha jsem vůbec neodhadla a na konci jsem byla docela v šoku. Styl vyprávění pomocí dvou dějových linek mi opět seděl a nemohla jsem se odtrhnout. Jediné mínus v tomto případě vidím v poměrně uspěchaném odhalení a vysvětlení zápletky. Celkově za mě opět zdařilá napínavá detektivka.

Arlienen
15.04.2022 5 z 5

Tato kniha se mi dokázala dostat pod kůži tak moc, že jsem se obávala toho, co mě čeká na další stránce.
*****
Byla to neskutečně zamotaná pavučina, jejíž vlákna se křížila a propojovala. Všechno do sebe na konci zapadlo.
*****
Já jsem vůbec netušila, kdo mohl být vrah prostitutek. Byla jsem hodně překvapená, když jsem to na konci knihy zjistila.

Booky84
31.03.2022 5 z 5

Skvělá detektivka, stejně jako předchozí díly. Opět dvě dějové linky, už si na to začínám zvykat a vlastně se mi to i líbí. Za mne i neotřelá témata - vraždy mezi prostitutkami, přistěhovalectví a novodobé otroctví.

attila1
05.03.2022 5 z 5

Sedmička ze série Kim. Opět super čtení. Jediná vada na této sérii je ta,že my dlouho nevydrží. Svižné a napínavé čtení.

rumova_kulicka
04.03.2022 3 z 5

Svižné, čtivé. V tomto dílu mi ani nevadilo větší množství linek jako v tom předchozím. Ale ty konce se mi zdají nějaké ošizené...

Petra101
17.02.2022 5 z 5

Dočteno jedním dechem,Angelu řadím ke svým oblíbencům vedle Cartera či Bryndzy... Bylo to poutavé,opět více dějových linek,že jsem si říkala,jak se toto ksakru může pak spojit v jednu a dávat to smysl?! A zase jsem na konci jen čumela.. skvělé.

dencazrnu
08.02.2022 5 z 5

Opět další neuvěřitelný příběh. Moc se mi líbí, jak má příběh dvě dějové linky, ale pořád zůstává jasný a srozumitelný. Angela je naprostý profesionál ve svém oboru. Umí čtenáře zaujmout a její knihy vás vtáhnou do děje a bude vás to nutit číst dál a dál. Díky krátkým kapitolám máte knihu tak rychle za sebou, že si na konci říkáte, kdy že jste to vlastně stihli přečíst? Oceňuji, že všemi knihami je vedená hlavní dějová linka s Kim, kdy se pokaždé dozvíme něco z její černé minulosti. Opravdu smekám a těším se na další díly, i když vím, že už mi jich bohužel moc nezbývá :-)

petra4080
31.01.2022 4 z 5

Štve mě, že si knížky od autorky neumím trochu šetřit a číst pomaleji. Každou mám maximálně na 2 dny. To mluví za vše.

jeremies
03.01.2022 4 z 5

Po predchádzajúcich dvoch knihách autorka opäť vrátila latku troška vyššie aj keď na prvé dve knihy série to je ešte málo. Nie som celkom stotožnený s tým, že v jednej knihe sa vedú dve paralelné vyšetrovania. Radšej jeden prípad a nech to má grády.
V tejto knihe poukazuje na ďalšie problémy britskej spoločnosti, ktoré sa skrývajú za jej pozlátkom - prostitúcia, prisťahovalectvo a novodobé otrokárstvo .

Gabka80
02.01.2022 5 z 5

Kniha je skvělá, jako všechny od Angely.

Toledo
26.12.2021 5 z 5

Pokaždé úplně z jiného soudku, ale vždy bravurně zpracované téma, které vyřeší Kim a její tým. Tuhle sérii mám moc rada!

Abia
30.11.2021 5 z 5

No jo, jako vždy. Zhltnu to a pak mi je líto, že jsem to četla tak krátce...

Kubajzz
28.11.2021 4 z 5

Asi ne tak dobré jako předešlé díly ale 4 hvězdičky si určitě zaslouží :-)

lenka.plaszova
17.11.2021 5 z 5

Další skvělá a napínavá kniha!

oleg
13.11.2021 5 z 5

Tak jsem se začetla, že jsem nevěděla o okolí, opět napínavé, zajímavé téma, moc mě to bavilo a proto beru další díl.....