Tichá modlitba

Tichá modlitba https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339806/bmid_ticha-modlitba-eym-339806.jpg 5 2047 536

Ztratily se dvě. Vrátí se jen jedna. Ti druzí mají smůlu. Jejich holčička zemře… Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým. Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Knižní klub

Lost Girls , 2015

Hana62
25.10.2022 5 z 5

Konečně jsem se dostala ke třetímu dílu. Díky tomu, že jsem četla některé následující, věděla jsem, jak to dopadne. Ale vůbec to nevadí, super jízda. Doporučuji!!!

Mateo67
01.10.2022 4 z 5

První dva díly mě nadchly a už se nemůžu dočkat, až si přečtu čtvrtý díl. Ale tento příběh mě stál hodně sil. Nejsem nijak přecitlivělá a u čtení nemívám problém uvědomovat si, že se nejedná o realitu. Tím pádem si čtení užívám, ale nenechám se jím příliš znepokojovat a rozrušovat. Tady jsem se ale nedokázala od příběhu oprostit. Schopnost autorky vytvořit osobité a zároveň sympatické postavy (např. Matt), aniž by opomenula nadále odkrývat vnitřní svět Kim, ale především vykrelit pohlcující atmosféru je bezmezná. Přesto, nebo vlastně spíš proto dávám tentokrát pouze 4*. Za utrpení (autorkou ovšem naprosto virtuózně vylíčené), které musely zažít všechny čtyři holčičky, prostě musím 1 hvězdu strhnout.

dulinka
29.09.2022 5 z 5

No, tak to byla jízda

pakoshka
27.09.2022 4 z 5

Z Kim se stala moje guilty pleasure.

Micandy
26.09.2022 3 z 5

Třetí kniha mě tolik nechytla jako druhá, prostě mi tam něco chybělo. Nepřišlo mi to tak uvěřitelné a Kim mě svým chováním vůči týmu štvala, chvílemi mi byla až nesympatická. Vím, je to její minulostí, ale jestli mě naštve i v dalším díle, tak s touto sérií si dám pauzu.
Ale, abych jen nekřivdila, krátké kapitoly jsou super a napětí se stupňovalo.

KatyM.
16.09.2022 5 z 5

Třetí díl série, a nastavená laťka stále drží. Téma únosu dívek je skvěle zvolené a nenechá vás ani na chvíli odtrhnout. Těším se na další knihy ze série.

janina66
12.09.2022 5 z 5

Opět skvělé.
ALE: Proč nejsou policisté ozbrojeni, hlavně ,když hledají vrahy. To je pro mě jedno velké mínus.
Někomu se více líbil toto pokračování, mě se líbily více Ďábelské hry.

Cassidy.L
26.08.2022 5 z 5

Čtivé, svižné a opět dokonalé, plné zajímavých zvratů. Super!

lenka.plaszova
23.08.2022 5 z 5

Opět skvělá kniha, i když tentokrát dost mrazivá.

J.Clouseau
21.08.2022 5 z 5

Nemohla jsem se od čtení vůbec odtrhnout. Skvěle napsané, velmi napínavé. Podle mě jeden z nejlepších dílů celé série případů Kim Stoneové.

Zdenas5
05.08.2022 5 z 5

Knihy paní Angely jsou pro mě sázkou na jistotu. Mají však jeden velký nedostatek. Když je začnu číst, nejsem schopna přestat.

Sati
31.07.2022 4 z 5

Autorka má u mě velký obdiv. Od jejích knih se nejde odtrhnout, pokaždé přijde nějaký nečekaný zvrat a odhalení a jakože jsem měla nějaký svůj knižní crush asi jednou v životě tak díky Angele Marsons mám po několika letech další a je to Kim.

MiroslavKutík
28.07.2022 4 z 5

Napínavý jak kšandy. Další úžasná kniha s Kim.
Skoro celou knihu jsem si myslel že třetí osoba je někdo z rodiny ale na konci bylo zajímavé zjištění kdo za tím stojí.

_Brunetka_
20.07.2022 5 z 5

Pokud milujete detektivky a tohle jste nečetli, vážně děláte velkou chybu. Tyhle knížky totiž vůbec nic nepostrádají . Skvělou zápletku, humor, čtivost, skvělé hlavní postavy. Ony vážně nemají jediné mínus. Nebo možná jedno. A to, že nejsou delší! O čem bych se ještě ale měla zmínit a nepadlo to u mých předchozích příspěvků, je to, že autorka se v každé své knížce zaměřuje na určité téma. Tady bylo konkrétně tématem to, kam je až ochoten zajít rodič, když jeho dítěti hrozí nebezpečí, což bylo opravdu hodně zajímavé. A v neposlední řadě u mě vyvolalo čtení kapitol ze strany pachatelů opět mrazení v zádech. Vážně po tomhle sáhněte, pokud můžete.

borupet
12.07.2022 4 z 5

Dobře napsané, napínavé. Jen na konci jsem nepochopila Kiminy myšlenkové pochody, jak odhalila třetí subjekt... Styl psaní mi vyhovuje, hlavně ty krátké kapitoly.

Kyri
02.07.2022 3 z 5

Dočetla jsem to, docela ráda jsem pokračovala. Prostě je to dobře napsané. Nicméně celá ta zápletka je praštěná. Nechci prozrazovat děj, takže se těžko píše, co mi vadí. Řekněme, že psychologie všech důležitějších postav je mimo. Děj je nepravděpodobný. Jako odpočinkovka, když potřebuju vydechnout mezi čtením odborné literatury, je to fajn.
Nechápu to vysoké hodnocení.

Martina1805
29.06.2022 5 z 5

Úžasně napsané, perfektní zápletka zase jsem si početla doporučuji

Lexie321
24.06.2022 5 z 5

Skvele pokračovanie serie.

namornice
12.06.2022 4 z 5

Treti dil serie s Kim Stoneovou se mi opět líbil. Napsané velmi napínavě se skvělou zápletkou a správnou mírou mrazení.
Postavy jsou mnohovrstvé a inteligentní, psaní poutavé, děj odsýpá. Přednes Jitky Ježkové opět znamenitý. Byla jsem napnutá od začátku do konce

Melodiel27
07.06.2022 4 z 5

Tady ke Kim jsem pricichla teprve nedavno a je to ma druha kniha od ni (prvni: Skryte karty) a moc se mi libi jak se s tim dejem umi pohrat a ze nikdy predem neprijdu na to, kdo ten vrah je. Nicmene tady to bylo kolikrat opravdu zdlouhave, ale neslo prestat cist, protoze clovek potreboval nutne vedet co se stalo. Jen se ke konci u me neobjevil uplne ten wau efekt - cekala jsem vetsi hloubku a duvod tohoto hnusnyho zlocinu.

Nicmene jak tu nekdo jiz psal - pravou lasku nepocitis dokud budes mit dite. Tak samozrejme, je to kus tebe. Ale mit smysl zivota jen v tom, ze porodim deti, by se mi taky uplne nechtelo. Ba naopak uz me tato tvzeni take vytaci - jako bychom meli byt vsichni stejní :))? Nejsme a to je dobre