Smrt mistra

kniha od:

Smrt mistra obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Případy inspektora Jacquota. Vrchní inspektor Daniel Jacquot má vyšetřit stopy krve nalezené v luxusním hotelu tyčícím se vysoko nad okolní krajinou. Podle všeho jde o vraždu mladé ženy, tělo však chybí. S postupujícím vyšetřováním se záhada prohlubuje. Téměř všichni hosté mají motiv, skrývají různá tajemství, nečekaná poslání i vztahy, o nichž by raději nemluvili. Mezi všemi dominuje slavný, ale osamělý malíř, jehož obrazy mají velkou cenu. Tento muž se baví mučením každého, kdo se chce přiživit na jeho slávě. Když letní bouře odřízne hotel od okolí, jsou nalezeny mrtvoly hned dvě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65288/smrt-mistra-VTK-65288.jpg 3.913
Série

Případy inspektora Jacquota 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, NLN - Nakladatelství Lidové noviny
Orig. název

Jacquot and the Master, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Smrt mistra

Přidat komentář
eiramka
04.08.2019

Tohle byla pro mne pravá francouzská lahůdka. Luxusní hotel , odříznutý od světa během bouře, zalidněný pitoreskními postavičkami, sympatický detektiv, dobré jídlo a pití - co lepšího si můžete přát? Detektivka, která se jen rozplyne na jazyku, děsivé sny z ní mít rozhodně nebudete.

Selinute
23.11.2014

Pohodová detektivka jejiž děj se odehrává v srdci luberonských kopců na staré saracenské pevnosti, nejdříve přestavěné na klášter benediktinů a v současnosti na luxusní hotel. Tajemného vraha, který hotelem obchází se mně podařilo odhalit. Nebylo to těžké. Kromě napínavé četby je v knize spousta dobrého vína, vybraných lahůdek a popisů krásné krajiny Provence. Nejvíce mě však zaujala postava vrchního ispektora Daniela Jacquota, který celému vyšetřování dodává ten správný fancouzský šmrnc.