Případy Erica Adamse

Případy Erica Adamse https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447085/mid_pripady-erica-adamse-BoL-447085.jpg 4 3 4

Píše se rok 2001 a nová kapitola Ericova života právě začíná… Zkušený charismatický policista Eric Adams se po smrti své ženy přestěhuje do malého městečka v Čechách a doufá, že tady bude jeho život o mnoho klidnější než tomu bylo na kriminálce v Praze či v Chicagu… Bohužel se však postupem času ukáže, že i tady bude muset čelit mnoha nebezpečným a neobvyklým případům. Zda se mu podaří je všechny vyřešit se dozvíte v jednotlivých povídkách této knihy. V knize najdete 7 napínavých povídek, jenž jsou vyprávěné hlavním hrdinou Ericem Adamsem.... celý text

E_M
23.11.2020 5 z 5

Kniha je velmi čtivá, nedokázala jsem se od ní do poslední stránky odtrhnout. Nechybí v ní notná porce napětí a zajímavé rozuzlení zápletek, nad kterým zůstává rozum stát. Filip mi touto knihou udělal obrovskou radost a pokud vyjde další dílo z jeho pera, nebudu váhat.

marta7495
20.11.2020

Kniha je velmi zajímavá a těšila jsem se až si ji přečtu. Jen tak dál . Je napínavá a velmi dobře napsaná. Už se těším na další.

Natal.
11.11.2020

V knize je spousta poutavých příběhů, které čtenáře pohltí. Zápletky jsou nepředvídatelné a překvapivé, což je velmi pozitivní fakt. Kniha je velice dobře čtivá, proto ji můžu vřele doporučit.

simonasafi
31.10.2020 5 z 5

Tato kniha mě velmi mile potěšila. Je to prvotina která se opravdu povedla. Příběhy jsou čtivé a zápletky promyšlené. Pokud vyjde další kniha pod taktovkou Filipa Gregora, určitě si ji pořídím.

Autorovy knížky

2020  80%Případy Erica Adamse