Případ vrchního inspektora Westa

Případ vrchního inspektora Westa https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186212/bmid_pripad-vrchniho-inspektora-westa-642ea107bef45.jpg 4 26 5

Inspektor West série

Děj znamenitě psané detektivky osvědčeného autora se odehrává nejen na anglickém a australském území, ale i v teritoriálním rozpětí mezi oběma místy. Vrchní inspektor Scotland Yardu řeší za krajně napínavých okolností případ série vražd, které se zdají být motivovány nepřátelstvím vůči lodní společnosti Blue Flag. Creasey ovládá umění téměř permanentně vykřesávat zhutnělé ovzduší konfliktních situací... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Riopress

Murder London-Australia , 1958

kolacky
08.06.2023 4 z 5

Creasey nezklame ani jako autor detektivek, ani thrillerů.

ber-tram
19.04.2023 4 z 5

West je prostě Hezoun a Creasy grafoman, leč oba s rozumem v hrsti. Prvního vede ten druhý, aby proplul - nyní koridory námořními k nápovědě pro toho druhého, o čem zase psát. Westovek je několik desítek, Creasyovek několik set. To bych do konce života nemusel číst nic jiného! 9/23

jprst
11.07.2020 3 z 5

Lehce nadprůměrná detektivka na jedno odpoledne, kterou jsem četl kdysi hodně dávno, takže jsem si její opakovanou četbu docela vychutnal.

adelinka
01.01.2014 4 z 5

klasická detektívka, kde nájdu mŕtvu ženu, ktorej sa snažia zistiť pravú totožnosť....zisťujú, že sa plavila na lodi so svojou sestrou, ktorá bola nezvestná.....čo si vypočuli tieto ženy, že mali byť odstránené?? Alebo čo skrýva lodná spoločnosť, že boli zavraždení aj ďalší???

ZuzanaMrh
18.03.2012 4 z 5

Celkem příjemná oddechovka, čtivě psaná. Jen závěr mi připadal poněkud "odfláknutý", jakoby to autora už přestalo bavit a chtěl knihu rychle dokončit.