Faraonova kletba

Při vykopávkách uprostřed egyptské pouště odkryjí badatelé dosud neznámou pyramidu. Tím, že proniknou do hrobky faraona, na sebe přivolají jeho hněv a prokletí. Faraonova mumie ožívá a mstí se každému vetřelci. Po stopě záhadné kletby se vydávají i kamarádi z Klubu Tygrů, Biggi, Luk a Patrik. Podaří se jim rozluštit tajemství staré více než 5000 let? Zachrání poklady nesmírné hodnoty, aniž by ohrozili životy mnoha lidí kolem i své vlastní?Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220032/pripad-pro-tebe-a-tygri-partu-farao-s2p-220032.jpg 4.222

Případ pro Tebe a Tygří partu / Tigrí tím - rieš záhady spolu s ním 6.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Der Fluch des Pharao, 1995

Kniha Faraonova kletba

Tebby
08.09.2018

Detektivky od Breziny mě doprovázely celé dětství. Teď jsem se k jedné z nich zase vrátila a pořád se mi líbí. Má v sobě prostě nějaké kouzlo.

Terisek99
17.06.2018

Knihu jsem četla ještě když jsem byla dítě. Po dlouhé době jsem na knihu znovu narazila a znovu přečetla. Kniha mě zaujala stejně jako když jsem byla malá. Doporučuji přečíst. Neni určena jen pro děti ale i pro dospělé, kteří mají rádi tajemno.