Tajemství starého domu

Tajemství starého domu https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91994/tajemstvi-stareho-domu-91994.gif 4 75 10

Biggi, Luk a Patrik náhodou při projížďce na kolech objevují starý dům, o němž kolují podivné zvěsti. Zdá se, že s polorozpadlým domem opravdu něco nehraje. Rozhodnou se, že do domu proniknou. Na stole objevují starou fotografii v rámečku. Jen se jí však dotknou, stane se něco strašného: v pokoji se zjeví přízrak, který jako by je chtěl před něčím varovat. Pomoz vyřešit Klubu Tygrů další záhadný případ!... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Das unheimliche Foto , 2004

Knihomolka506
27.12.2021 5 z 5

Tohle byl asi ten nejlepší a nejnapinavější případ klubovni party ! Moc se mi líbilo jejich pátrání a dedukce jednoho z nich v okamžiku, kdy šlo o život! O co vlastně šlo? Tajemný dům skrývá hodně... nejen ducha :)
To je ale práce známých detektivů, kteří na to mají ten správný čuch :)

mamzila
22.03.2021 4 z 5

Dovolím si v tomto komentáři ohodnotit všechny mnou přečtené knihy z této série. Myslím, že komentovat každou zvlášť není potřeba, komentáře by byli velmi podobné.
Série "Tygrů" je v rámci literatury pro začínající čtenáře naprostý fenomén.
Má nápad, sympatické hrdiny, smysluplnou zápletku, dobrodružství, šťastný konec.
Styl psaní je jednoduchý, přesto velmi čtivý a zábavný. Také formát a rozsah knih je pro děti ideální.

VeruMalfoy
07.01.2021 5 z 5

Od tohoto autora jsem jako malá příběhy milovala. Vždy jsem je četla v létě na dovolených, co si pamatuji!

Bettyriverdale
10.08.2019 4 z 5

Tento díl klubu tygrů byl sice super, ale celkem mě zklamalo, že do toho příběhu Biggi skoro nebyla zatažená. Řekla bych, že Luk by ani nepotřeboval pomoc a vyřešil to sám. Za toto strhávám jednu hvězdičku, ale jinak nemám, co bych tomu vytkla. Určitě doporučuji si přečíst.

Elulilinka1
19.08.2018 5 z 5

Děj a celá kniha byla naprosto super!!!

Vikos
29.10.2017 5 z 5

Jedna z mých prvních knížek vůbec

čuřil
03.02.2017 4 z 5

Četli jsme jí s dcerou a líbila se nám oběma. Cérečka říkala, že je skvělá. Takže dobrý a těšíme se na další díl.

Mixxa
29.02.2016 5 z 5

Knížka se čte sama a zároveň je poutavá a napínavá. Thomas Brezina opět napsal skvělou knížku, kterou nemůžu ohodnotit jinak, než 5*

TerkaLa
17.02.2016

je to napinavý vždy mam chud přeskocit stranky

Šílený.Knihomol
07.01.2016