Pobřeží koster

Pobřeží koster https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75249/klub-tygru-pobrezi-koster-75249.jpg 4 103 7

Kamarádi z Klubu Tygrů, Biggi, Patrik a Luk, nesedí doma ani o zimních prázdninách. Tráví je u Karibského moře u Lukova strýce Berta v místech, kde kdysi řádili krutí piráti na Pobřeží koster. Dobrodružství začíná odhalením stop novodobých pirátů v tajemném majáku a pokračuje v ponurých podzemních chodbách, kde kamarádi najdou pirátský hrob i mapu k pokladu. Najdou poklad děti, nebo se ho zmocní jejich nebezpeční protivníci?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

An der Knochenküste , 1995

patrik9506
21.06.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Zaujala mě popisem děje. Půjčil jsem si ji v knihovně a toužim si jí koupit. Krásné ilustrace a hezky vymyšlený děj.

Knihomolka506
30.12.2021 5 z 5

Pátý díl tu máme,
všechny postavy přece dávno známe.
Piráti v tomhle díle vládnou,
nudu nebudou mít pátrači žádnou. Prázdniny ,Karibik a záhady,
mě to vůbec neleze do hlavy.
Hlavně to jak dětští hrdinové
vždycky zažijí něco nové.

mamzila
22.03.2021 4 z 5

Dovolím si v tomto komentáři ohodnotit všechny mnou přečtené knihy z této série. Myslím, že komentovat každou zvlášť není potřeba, komentáře by byli velmi podobné.
Série "Tygrů" je v rámci literatury pro začínající čtenáře naprostý fenomén.
Má nápad, sympatické hrdiny, smysluplnou zápletku, dobrodružství, šťastný konec.
Styl psaní je jednoduchý, přesto velmi čtivý a zábavný. Také formát a rozsah knih je pro děti ideální.

Nelianka
10.09.2016 3 z 5

Tato další úžasná detektivka Klubu tygrů je opravdu hodně napínavá a strašidelná a má to úplně jiný příběh než čekáte.

Vendula39
15.07.2016 5 z 5

Další dobrá knížka ze série detektivek od Thomase Breziny. Kniha se mi velmi líbí. Doporučuji přečíst.

Dep8
15.12.2012 5 z 5

Já miluju detektivky a tahle je fakt bezvadná!!! Pro děti okolo 10ti let je to skvělý dárek.

p.anomisss
02.08.2011 5 z 5