Palác stříbrných panterů

Palác stříbrných panterů https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73633/klub-tygru-palac-stribrnych-panteru-73633.jpg 4 81 6

Kamarádi z Klubu Tygrů - Biggi, Luk a Patrik mají štěstí - mohou strávit část prázdnin v Indii. Jejich indický přítel jim svěřuje tajemství - v opuštěném maharádžově paláci uprostřed hluboké džungle žijí vzácní stříbrní panteři. Poklidný život nádherných šelem je však náhle ohrožen. V rozpadlých zdech paláce se totiž skrývá ještě jeden poklad, jehož se za každou cenu chtějí zmocnit chamtiví podvodníci. Jsou rozhodnuti brutálně odklidit mírumilovná zvířata z cesty. Podaří se Klubu Tygrů jejich odporné plány překazit? Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Fall für Dich und das Tiger Team, Der Palast der silbernen Panther , 2001

gretl74
26.12.2023 4 z 5

Vítaná hodinová oddychovka. Klasický případ Klubu Tygrů v atraktivním prostředí maharádžova paláce, nenáročné odpočinkové čtení.

MaxíkD.
07.12.2022 5 z 5

Tak tenhle díl byl asi jedním z nejlepších že série Klub tygrů. Vadilo mi však, že některé otázky byly špatně udělané a to hlavně kvůli obrázkům, které byly černobílé, takže tam byly některé věci špatně vidět (nemluvím pouze o tomto díle).

mamzila
15.03.2021 4 z 5

Dovolím si v tomto komentáři ohodnotit všechny mnou přečtené knihy z této série. Myslím, že komentovat každou zvlášť není potřeba, komentáře by byli velmi podobné.
Série "Tygrů" je v rámci literatury pro začínající čtenáře naprostý fenomén.
Má nápad, sympatické hrdiny, smysluplnou zápletku, dobrodružství, šťastný konec.
Styl psaní je jednoduchý, přesto velmi čtivý a zábavný. Také formát a rozsah knih je pro děti ideální.

vojta888
18.12.2020 3 z 5

Podle mě nejlepší díl celé série. :)

Knihomolka506
01.10.2020 5 z 5

Dobrodružství skvělé detektivní party v zahraničí! A jako vždycky na ně čeká další velký případ. Zachrání ohrožené pantery ?

Kopretina
07.05.2017 5 z 5

Se synem sjíždíme příběhy Klubu tygrů. Tento je bezva, taky bych si chtěla pantera pohladit. I když jsem zprvu měla podezření na někoho jiného, pachatel byl odhalen!

detektivky pro děti

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Palác stříbrných panterů je v