Hlas ze záhrobí

Hlas ze záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42824/klub-tygru-hlas-ze-z-42824.jpg 4 115 7

Biggi uprostřed vyučování zaslechne tajemný hlas ze záhrobí, který jí vyhrožuje a vyděsí jí až k smrti. Ostatní Tygři jí nevěří až do chvíle, kdy se s hrůzným přízrakem setkají tváří v tvář. Co se to děje? Podivné chování některých spolužáků přivede Tygry na horkou stopu. Jakmile však zjistí, kdo je původcem záhadných zjevení, půjde jim o život... Zapoj se do pátrání i ty a zažij celé dobrodružství z první ruky!... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ein Fall für Dich und das Tiger Team, Der geist im Klassenzimmer , 2001

Knihomolka506
03.01.2022 5 z 5

Slyšet hlas,
hned blázna má každý z nás.
když je ale ze záhrobí,
okolí se na nás více než zlobí.
Biggi se stalo,
teplo ji po těle zrovna nehřálo.
Spolu s kamarády pátrá,
kdyby se to vysvětlilo klidně by snědla i nenáviděná játra.
Můžou za to asi spolužáci,
více říkat nebudu, mám ještě důležitou  práci
Psaní dalšich recenzi mě určitě ještě čeká,
není záležitost lehká .

mamzila
22.03.2021 4 z 5

Dovolím si v tomto komentáři ohodnotit všechny mnou přečtené knihy z této série. Myslím, že komentovat každou zvlášť není potřeba, komentáře by byli velmi podobné.
Série "Tygrů" je v rámci literatury pro začínající čtenáře naprostý fenomén.
Má nápad, sympatické hrdiny, smysluplnou zápletku, dobrodružství, šťastný konec.
Styl psaní je jednoduchý, přesto velmi čtivý a zábavný. Také formát a rozsah knih je pro děti ideální.

bonbonek
01.08.2020 2 z 5

této knize dávám 3 hvězdy protože jsem to nedočetla protože mě to nebavilo. Docela se to táhlo, nebylo to tak strašidelné a detektivní. Tohle je jediný klub tygrů který mě nebavil, a který jsem nedočetla..

peneznik
31.05.2018 5 z 5

Super kniha. Hezky se četla, jak jsem začal, nemohl jsem přestat.

Kopretina
31.03.2017 5 z 5

Pekfektní, podobný příběh se může dnes lehce stát! Zatím asi od Klubu tygrů nejstrašidelnější.

Mixxa
23.02.2016 5 z 5

Knížku jsem předevčírem zhltla během necelé hodinky - tak moc byla pro mě zajímavá, že jsem prostě nechtěla čekat, jak to dopadne. Opravdu se mi moc líbila, ta propracovanost, důvtip Tygrů a nakonec polapení lupiče (nebo vlastně strašáka). Celou knihou jsem proplula tak, jako bych vlastně byla další člen Tygří party ;-)

Dep8
15.12.2012 5 z 5

Jak já ty jeho detektivky s lupou zbožňovala!

detektivky pro děti

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Hlas ze záhrobí je v