Prípad pre inšpektora Westa

Prípad pre inšpektora Westa https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106704/pripad-pre-inspektora-westa-106704.jpg 4 22 5

Inspektor West série

Čtyři zločiny spácháne v průběhu pěti let v Londýně, jsou navzájem tak odlišné,že je nikoho nenapadlo dávat do souvislosti.Teprve inspektor West je tím, kdo navaže onu příslovečnou červenou nit.. (www.pitaval.cz)

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Obzor (SK)

Accident for Inspector West , 1957

Naďa2411
06.09.2023 3 z 5

Mám stejný názor jako předchozí čtenáři, v této aknize je zbytečně moc dějových linek a mnoho obětí případně zraněných. Ale určitě tým inspektora Westa si se vším dobře poradí. V některých situacích jsem se úplně ztrácela.

janina66
24.08.2023 3 z 5

Audiokniha.
Klasická detektivka se sympatickým detektivem.
Na můj vkus hodně překombinované až s moc obětmi.

zazvorka
27.01.2021 5 z 5

Klasická anglická detektivka, moc se mi líbila. Bude se líbit čtenářům, kteří mají rádi detektivní příběhy typu Christie, Jamesové, Sayersové... Agatha to není, ale přesto vřelé doporučuji!

moničina
11.06.2017 5 z 5

Pre mňa jeho najlepšia kniha. Napínavý príbeh, kde až do konca nevieme, čo sa vlastne deje.

denib
02.04.2017 4 z 5

Myslím, že v knize mohlo být o trošku méně obětí nebo potenciálních obětí. I zápletce by podle mě prospělo méně motivů. Ale i tak to je dobré čtení. Velmi slušná ukázka staré policejní práce.