Případ nevěrné Kláry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Soukromého detektiva Denise Pravdu, jehož pražská kancelář se specializuje především na sledování nevěrných partnerů, požádá jednoho dne o schůzku populární spisovatel Norbert Černý, který chce napsat detektivní román. Záhy se však ukáže, že spisovatel tak úplně nedůvěřuje svojí o dvacet let mladší přítelkyni… Případ nevěrné Kláry je nejen vtipně sebeironickou reflexí takzvaného úspěšného spisovatelství, ale především rafinovaně zkomponovaným detektivním příběhem o lásce, přátelství a žárlivosti, který čtenáře zavede až do Číny......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/432789/pripad-neverne-klary-JLa-432789.jpg 3.3472
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (32)

Kniha Případ nevěrné Kláry

Přidat komentář
Vela666
04. března

Nuda, šeď, nuda.

Sidonka3
20. ledna

Snadno se přečte. Snadno se zapomene. Oddechové potěšení na jeden den. Jeden z těch příběhů, který dlouhou životnost nemá, ovšem na krátko zlehka zabaví.

danielavachova
03.11.2019

Tato kniha se mi zatím od autora líbila nejvíce.

Aleh
19.10.2019

Populární spisovatel a soukromý detektiv. Když se tyto dvě postavy cíleně setkají, je jasné, co bude hlavní zápletkou románu. Zajímavý detektivní příběh o lásce a žárlivosti a také praktikách soukromého detektiva. Je znát typický autorův rukopis. Román plný zvratů a překvapení, který čtenáře zavede až do Číny a otevřený konec, který vede k zamyšlení, jak to vlastně všechno mohlo dopadnout.

Eicherik
15.09.2019

Jednoduchá, oddechová krimi psaná čtivým jazykem. Rušilo mě pouze, když byl vypravěčem Norbert. A konec byl trochu nevěrohodný.

annettka1098
27.02.2019

Pokud člověk zná autorovu tvorbu, tak už přibližně z názvu ví, o čem příběh bude a jaká bude jeho hlavní zápletka. Knihu jsem si ale přečetla s chutí, protože jsem prostě měla chuť na autorův styl. V knize mě asi v podstatě nic nepřekvapilo, trochu mě rušilo když byl hlavním vypravěčem Norbert (chvili mi trvalo zorientovat se kdo je kdo).

ronave
12.02.2019

Příběh je jednoduchý a spíše oddechový. Četla jsem od Viewegha lepší díla.

"Jedinou láskou, která přetrvá, je láska, jež se smířila se vším, s každým zklamáním, s každým nezdarem a každou zradou, která se smířila i se smutnou skutečností, že nakonec žádná touha není tak veliká, jako touha být sám."

antonin0999
19.09.2018

Autor má talent ztvárnit sexualitu a vzrušení mezi mužem a ženou způsobem, kdy ten nejkrásnější adrenalin a zážitek automaticky přechází ve zdrcující porážku. Křivky jsou mrcha nevěrná, ale Viewegh píše pouze kvalitního misionáře.

1

Doporučujeme

Predátoři
Predátoři
Hrdý Budžes
Hrdý Budžes
Jumaroro
Jumaroro
Spalovač mrtvol
Spalovač mrtvol