Prípad Najdúch

Prípad Najdúch https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323742/bmid_pripad-najduch-YZh-323742.jpg 3 4 2

Vzťahy vo verejnoprávnej spravodajskej televíznej stanici TV Slovakia 24 nie sú ani zďaleka také ideálne, ako ich vedenie prezentuje na stránkach novín. Hviezdou stanice je Iveta Galanová. Skvelá novinárka a zároveň moderátorka. Žiadna krásavica, no o to šikovnejšia a dravšia. Mladý, ženami obletovaný, vyšportovaný zvukár Radovan Strempek nadviaže s Galanovou vzťah. Cestou zo služby Strempek náhodou kopne do škatule ležiacej pri autobusovej zastávke. Vypadne z nej živé dieťa. Táto udalosť výrazne ovplyvní životy mnohých ľudí v televízii, hoci s najdúchom nemajú nič spoločné. Médiá sú v pohotovosti. Novinári tušia senzáciu. Deň za dňom sa príbeh posúva do roviny, ktorá presahuje hranice zdravého rozumu.... celý text

Dada077
01.08.2019 3 z 5

mňa prostredie médií až tak nenadchýna, opäť jedna z kníh, kedy mediálna kampaň ďaleko presiahla kvalitu deja a diela, ale ak si niekto rád prečíta o tom, ako médiá ovplyvňujú aj samy seba, je to taká autobusovka

HeavyGlider
07.06.2017 3 z 5

Na prvotinu mojho kolegu vcelku prijemne, rychle a oddychove citanie. Hlavne som bol zvedavy ako bude opisane pracovne prostredie v ktorom sa pohybujem uz vela rokov.

2020  85%Hanina hviezda
2017  65%Prípad Najdúch