Vražda na Den matek

Vražda na Den matek https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84924/bmid_vrazda-na-den-matek-OeZ-84924.jpg 4 53 13

Případ bývalé jeptišky série

Christine Bennettová – dříve jeptiška, dnes úspěšná vyšetřovatelka – zůstane stát jako opařená, když u jejích dveří zničehonic zazvoní neznámá dívka, která tvrdí, že je dcerou sestry Josephy, představené kláštera svatého Štěpána a nejlepší Chrisiny přítelkyně. Poté co je dívka zavražděna, veškeré stopy opravdu naznačují, že mluvila pravdu – a sestra Josepha se tak stává hlavní podezřelou. Christine se ze všech sil snaží přijít záhadě na kloub, ale zdá se, že sestru Josephu může před vězením zachránit už jenom zázrak.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

The Mother´s Day Murder , 2000

Luigi1
17.04.2023 5 z 5

Velice dobře napsané a dobře čtivé

mcabr
28.03.2022 5 z 5

Pro mě opět pěkné čtení.

rumova_kulicka
18.10.2021 4 z 5

Po vraždě na den otců, která mě příliš nebavila, jsem si říkala že to je super zápletka. Tak do půlky knihy mě to bavilo, ale pak to zase sklouzlo k velkému přemítání kdo s kým a proč. Pořád si stojím za svým pojmenováním "naivní detektivka", protože si jinak nedovedu vysvětlit, že se s Chris každý baví, všechno ji poví, dokonce i to, že někoho zabil...

Ellissabeth
12.05.2019 4 z 5

No musím říci, že si mi tato kniha (asi zatím z 5-6) četla nejhůře. Přišlo mi to trochu "nucené", přesto jsem si ji nakonec užila. A dočetla "na Den matek". ;-)

kob
22.11.2018 2 z 5

Zápletka celkem zajímavá, ale ze všeho nejvíce informací jsem dostala o tom, co všechno dělá, co papá a jak usíná synek hlavní představitelky.

soukroma
28.01.2018 3 z 5

Tahle mě nezaujala, moc jmen, moc příbuzenských vazeb, do toho nenáviděný strom a divná holka. Hlavně mi nějak vadily ty tajnosti mezi jeptiškami a současně Chrisino rozhořčení "Nechci to slyšet." 50%

ivoiro
07.01.2018 3 z 5

Příjemná kniha, kterou jsem v pohodě přečetl. Rád si přečtu i další díly.

Len2očka
31.10.2017 5 z 5

Napínavé a čtivé,baví mě.

Marla
30.07.2017 5 z 5

Příjemné počteníčko na dnešní horký den. Bylo v něm napětí, bylo zabydlené správným počtem osob, obsahovalo jednoduché dialogy a nemuselo se u něj moc přemýšlet. Zakoupeno ve výprodeji a nebyly to vyhozené peníze.

Ulala
24.04.2017 5 z 5

Knihy Lee Harrisové ze série Případů bývalé jeptišky si kupuji ve výprodeji, vždy na nějakou narazím. Knihy patří mezi ty správné oddechovky, nic zvlášť náročného, ale mám je docela ráda. Autorka je dobrá vypravěčka a v této sérií líčí soukromý život bývalé jeptišky, která kromě své práce, rodinného života a výchovy dítěte ráda luští záhady spojené s neobvyklými případy vražd, které se kolem ní vyskytnout. Mimo to přibližuje život v klášteře, ve které Chris nějakou dobu žila. Kromě zápletky nic komplikovaného, nic drastického, prostě jak píše Kika 13 - pěkně psaná knížka.

bovinka
12.07.2013 5 z 5

Perfektní zápletka a rozzuzlení, čtivé a oddychové

studentice
15.06.2013 4 z 5

Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrahem, od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji

kika 13
12.05.2013 5 z 5

Pěkně psaná knížka,děj napínavý a čtení jde samo.