Vražda na Den matek

Christine Bennettová – dříve jeptiška, dnes úspěšná vyšetřovatelka – zůstane stát jako opařená, když u jejích dveří zničehonic zazvoní neznámá dívka, která tvrdí, že je dcerou sestry Josephy, představené kláštera svatého Štěpána a nejlepší Chrisiny přítelkyně. Poté co je dívka zavražděna, veškeré stopy opravdu naznačují, že mluvila pravdu – a sestra Josepha se tak stává hlavní podezřelou. Christine se ze všech sil snaží přijít záhadě na kloub, ale zdá se, že sestru Josephu může před vězením zachránit už jenom zázrak....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84924/vrazda-na-den-matek-GqD-84924.jpg 438

Případ bývalé jeptišky (12.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Motto

The Mother´s Day Murder (2000)

Kniha Vražda na Den matek

Ellissabeth

No musím říci, že si mi tato kniha (asi zatím z 5-6) četla nejhůře. Přišlo mi to trochu "nucené", přesto jsem si ji nakonec užila. A dočetla "na Den matek". ;-)

kob
22.11.2018

Zápletka celkem zajímavá, ale ze všeho nejvíce informací jsem dostala o tom, co všechno dělá, co papá a jak usíná synek hlavní představitelky.

soukroma
28.01.2018

Tahle mě nezaujala, moc jmen, moc příbuzenských vazeb, do toho nenáviděný strom a divná holka. Hlavně mi nějak vadily ty tajnosti mezi jeptiškami a současně Chrisino rozhořčení "Nechci to slyšet." 50%

ivoiro
07.01.2018

Příjemná kniha, kterou jsem v pohodě přečetl. Rád si přečtu i další díly.

Len2očka
31.10.2017

Napínavé a čtivé,baví mě.

Marla
30.07.2017

Příjemné počteníčko na dnešní horký den. Bylo v něm napětí, bylo zabydlené správným počtem osob, obsahovalo jednoduché dialogy a nemuselo se u něj moc přemýšlet. Zakoupeno ve výprodeji a nebyly to vyhozené peníze.

Ulala
24.04.2017

Knihy Lee Harrisové ze série Případů bývalé jeptišky si kupuji ve výprodeji, vždy na nějakou narazím. Knihy patří mezi ty správné oddechovky, nic zvlášť náročného, ale mám je docela ráda. Autorka je dobrá vypravěčka a v této sérií líčí soukromý život bývalé jeptišky, která kromě své práce, rodinného života a výchovy dítěte ráda luští záhady spojené s neobvyklými případy vražd, které se kolem ní vyskytnout. Mimo to přibližuje život v klášteře, ve které Chris nějakou dobu žila. Kromě zápletky nic komplikovaného, nic drastického, prostě jak píše Kika 13 - pěkně psaná knížka.

bovinka
12.07.2013

Perfektní zápletka a rozzuzlení, čtivé a oddychové