Příliš velké sousto

Příliš velké sousto https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135805/bmid_prilis-velke-sousto-gKp-135805.jpg 4 164 28

Nenasytná série

< 2. díl

Mína Harperová si tentokrát ukousla skutečně příliš velké sousto. Její schopnosti předpovídat lidem, kdy a jakým způsobem zemřou, si povšimla Palatinská garda - vatikánský oddíl specializovaný na hon démonů - a zaměstnala ji ve své nové pobočce. Míniným přítelem byl až donedávna Lucien Antonescu, syn nechvalně známého Draculy. Nyní se snaží svého nového obdivovatele, lovce upírů Alarika Wulfa, přesvědčit, že upíry lze spasit, ale není to jednoduché, zejména když vyvstane strašlivá nová hrozba v podobě, která se vznáší nejen nad Palatinskou gardou, ale i nad Míninou rodinou a přáteli. Mína postupně odhaluje pravdu a přitom je podrobována zkouškám její oddanost přátelům a obnažovány její nejniternější pocity. Objevují se i nečekané nástrahy, kterým se téměř nedá odolat...... celý text

Literatura světová , Horory , Pro ženy

Vydáno: , Knižní klub

Overbite , 2010

LenkaVes
21.10.2023 4 z 5

Mě se tahle série líbila. Dobře se to četlo, všichni tři hlavní představitelé byli zajímaví a sympatičtí.

Khira
09.05.2021 1 z 5

(SPOILER) Nesedel mi styl písania z pohladu tretej osoby. Skutocne som docitala druhy diel len kvoli tomu ci skonci Mina s Lucienom. Neakceptujem koniec. Alaric bol uz od prveho dielu nesympaticky a skutocne som cakala, ze Lucien s nim zatoci. Mina tak ako sa na začiatku prveho diela dobre uviedla do deja ako celkom sympaticka postava, tak v druhom diely by som jej najradsej zakrutila krkom. A potom si Luciena nechala pre seba.

lenka7679
04.02.2021 1 z 5

Takže jedno vím určitě, Meg Cabot upíři nejdou. Nejvíc jí sedí YA knihy, tenhle styl pro ní není. Příběh strašný, zápletka ani nevím, zda tam byla, jako celek splácané a nepovedené. Za mě tohle ne a prosím, už nikdy nezkoušet.

moonula
24.10.2020 5 z 5

První díl bezva a druhý díl paráda.
Fakt jsem si dobře početla.

verunka93
10.08.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky.

hana1105
24.02.2020 4 z 5

Kniha byla od začátku napínavá. Četla se dobře. Pro mě lepší než první díl.

jitka7
13.10.2019 odpad!

Nejdřív jsem tak říkala, o čem to bylo. Je to déle, co jsem to četla a pak mi to svitlo. Strašné utrpení tohle číst :) Upírkská tématika autorce fakt v tomhle případě nejde. Bylo to strašný, nereálný, nevěřila jsem tomu příběhu ani trochu. Hlavní hrdinka byla otřesná. Taková absurdní pohádka. A konec mě překvapil úplně.

Beky
19.10.2017 5 z 5

Čtivé,svižné a lehké. :-)
První díl jsem vůbec nečetla, ale byla to pro mě příjemná oddychovka.

BarkaS
03.10.2017 3 z 5

Asi jsem to po tom prvním dílu přechválila. Meg umí víc.

Ivinka.S
15.08.2017 4 z 5

(SPOILER) 2017: Na druhý díl jsem se moc těšila. Knížka se četla dobře, ale dějově to tak nějak nebylo ono.
Edit 2023: Na nemocenské jsem se vratila k oblíbené Meg a znovu četla Nenasytná i Příliš velké sousto. I teď po 6 letech se mi první díl líbil, ale ten druhy ... Dej nic extra, ale ten konec to opravdu zničí. Pořád mě mrzí, jak to a Lucienem dopadlo. Postava Míny mi ke konci už vůbec nebyla sympatická + její miluji Luciena, Alaric mě nenávidí, mi už pak lezlo krkem. V prvním díle Mína odmítá odejít s Lucienem, protože neopustí bratra a přátelé. V druhém díle najednou neváhá odejít s Alaricem sotva si vyznají lásku. Jako by Lucien, kterého tolik milovala a on se i pro ní obětoval nikdy neexistoval. Tohle nebyl ten správný konec.

mazlak
05.03.2017 4 z 5

Od tohoto dílu jsem si sliboval daleko víc. Dokonce i ten směr, kterým se následně děj otočil nebyl tím, co jsem očekával. Děj byl plný akčních scén, ale první díl se mi jevil daleko lepší. Za mně mírné zklamání.

orangerose
02.08.2016 5 z 5

Bavila mně moc,plná akce, konec byl úžasný :-)

*Pájuše*
22.08.2015 3 z 5

Vlastně ani nevím, co ke knize napsat… Dost těžko můžu říct, že Meg Cabotová zabodovala i s upírskou tématikou. Nicméně knihy jako Mediátor mi v paměti utkví daleko déle a lépe než celá tahle slavná série o Dráculovi.

galiana
02.06.2015 3 z 5

Jednoduchá oddechovka, která mi nečekaně přišla o něco lepší než první díl, ale pořád nejslabší série od Cabotové. Jinak je to ovšem jednoduché a čtivé. Na léto to pravé.

1v8na
06.01.2015 4 z 5

bylo to super, jen mě vyloženě rozčiloval Lucien

maca5449
07.11.2014 3 z 5

Čekala jsem víc. Mnohem víc. Achjo.

K.M.
08.10.2014 1 z 5

Slovy ani nedokážu vyjádřit jak mé tato kniha zklamala.

DariDerek
12.09.2013 5 z 5

Perfektní závěr, bomba! :)) Skvělá kniha, doporučuju, hlavně žádné předsudky :D

P.ary
10.09.2013 5 z 5

super, super a ještě jednou super

DajaF
06.06.2013 4 z 5

Knihu jsem uz jednou cetla a moc se mi libila,zvlast ten konec:-) knihy Meg Cabot se ctou fakt moc dobre