Příliš mnoho darebáků

18 napínavých povídek mistrů detektivního žánru. Sestavil Lawrence Block. Svatební štace (The Wedding Gig) Stephen King Vražda druhého stupně (Murder-Two) Joyce Carol Oates Zločin slečny Oyster Brownové (The Crime of Miss Oyster Brown) Peter Lovesey Příliš mnoho darebáků (Too Many Crooks) Donald E. Westlake Unavený starý muž (Tired Old Man) Harlan Ellison Problém cely č.13 (The Problem of Cell 13) Jacques Futrelle En Famille Ed Gorman Modrý hotel (The Blue Hotel) Stephen Crane Jiný pokoj (Another Room) Joan Hess Nedáš-li mi... (Trick or Treat) Judith Garner Na římse (High Stakes) John Lutz Srpnová výheň (August Heat) W. F. Harvey Plápolající duše (Souls Burning) Bill Pronzini Smrt Frankfurťáka (Murder of the Frankfurter Man) Benjamin Appel První číslo v plynové komoře (First Lead Gasser) Tony Hillerman Sbohem tati (Goodbye, Pops) Joe Gores Kam až to múže zajít (How Far It Could Go) Lawrence Block V lesíku (In a Grove) John O'Hara ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24425/prilis-mnoho-darebaku-24425.jpg 45
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art

Master´s choice, 2003

Kniha Příliš mnoho darebáků

Aliii
31.08.2012

Soubor povídek, povídka Příliš mnoho darebáků od Donalda E.Westlake mě rozesmála :-)

Knišíl
26.07.2012

Jedná se o kvalitní soubor povídek, pro toho kdo si chce odpočinou od sáhodlouhých románů, sám bych dal 70% ale zde jdou dát pouze hvězdičky takže proto ***

Lawrence Block
americká, 1938

všech 25 knih autora

Kniha Příliš mnoho darebáků je v