Příliš krátké známosti

Příliš krátké známosti https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/16987/bmid_prilis-kratke-znamosti-FLH-16987.jpg 3 6 2

Psychologický román z lékařského prostředí o zmoudření výborného chirurga, kterému slabost pro ženy nejednou zkomplikovala život. Úspěšný lékař se při svých milostných dobrodružstvích, jenž nikdy netrvala příliš dlouho, nezastavil před ničím: začínal si jak s mladými svobodnými dívkami, tak i s vdanými ženami. Román mapuje jeho sexuálně-milostný život od doby, kdy po ukončení medicíny a vojně nastoupil na své první místo až do jeho šestapadesáti let. Ani to, že se kolem pětatřiceti oženil a měl malou dcerku, ho nevedlo k tomu, aby se usadil. Mnoho mu toho prošlo díky velké výmluvnosti, ale jednou se vždycky "ucho utrhne"...Až návrat jedné z významných bývalých lásek ho přivedl k poznání, co vlastně celý život hledal.... celý text

kilometr
15.11.2013 3 z 5

Životní příběh úspěšného chirurga a nenapravitelného děvkaře Arnošta Bernarda se mi zdál trochu zbytečně roztahaný,dost filozofující,ale dobře čtivý.60%.

bookcase
25.08.2011 2 z 5

Styl tohoto spisovatele mě nějak nevzal, knihu jsem spíš prolítla než pořádně přečetla.

Kniha Příliš krátké známosti je v