Příliš divoká zem: Obleva

Příliš divoká zem: Obleva
ekniha

Obleva začíná přesně tam, kde Zimní válka skončila. Čáslavské komando je rozprášené, Anderson dorazil i s posilami a démonická Zmije se představuje v plné síle. Každý účastník téhle občanské války podniká vlastní cestu za svým osobním cílem. Dlouhá, vleklá válka se pomalu ubírá ke svému konci s nejasným vítězem. Pouze jedna věc je jasná. A to, že v téhle opuštěné a zmrzlé zemi bude brzo proklatě horko......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347215/prilis-divoka-zem-obleva-VEP-347215.jpg 4.52

Příliš divoká zem (2.)

Romány, Literatura česká, Sci-fi
Formáty eknihy:EPUB, PDF
Vydáno:, Martin Koláček - E-knihy jedou

Polgara1974
13.10.2017

Po přečtení prvního dílu jsem se hned vrhla na pokračování, které bylo ještě lepší. Ládis kromě kulek trousí kolem sebe jednu perlu za druhou a já si skvěle odpočinula a bavila se od začátku do konce.

Ketesh
14.08.2017

Ještě lepší než první díl. Je patrné autorovo zlepšení v používání vyjadřovacích prostředků i jazyce. Kniha má spád a stále se drží nastavené laťky humoru.

Kroana3
03.07.2017

Autor se drží zavedeného tempa, akorát přidal trošku nadpřirozena v podobě Zmije. Ta bestie je hnusná mrcha, je to sviňucha svinutá.
Zajímalo by mě, jak se na tohle naváže, protože konec působí dojmem, že všechno zásadní už bylo řečeno... A víte co? Přečtěte si to. Komu se líbil první díl, tomu se bude líbit i tenhle.