Příliš brzy dospělá

Příliš brzy dospělá https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/9751/prilis-brzy-dospela-9751.jpg 4 32 9

Simona touží po jediném, aby už konečně mohla oslavit své osmnácté narozeniny a vzápětí se odstěhovat z domova od věčně kritických rodičů a rozmazlené sestry ke svému milovanému Tonymu. Svoji budoucnost vidí ve všech odstínech růžové, ovšem pouze do chvíle, kdy se její přání vyplní. Stačí vteřina nepozornosti, oba rodiče v jednu chvíli zahynou při dopravní nehodě a Simona se tak stává dospělou mnohem dříve než čekala. Velmi brzy však zjišťuje, že je všechno úplně jiné, než jak si vysnila. Najednou musí řešit a co nejlépe vyřešit celou řadu problémů. Má svoji rozmazlenou sestru Barču poslat do dětského domova nebo se o její výchovu pokusit sama? A přežije láska k Tonymu dlouhé vzájemné odloučení? Příběh příliš brzy dospělé Simony je určen především mladým čtenářkám, ale ne jenom jim.... celý text

Emik87
18.02.2024 4 z 5

Tenhle příběh mě prostě dostal. Simonu jsem si od začátku oblíbila. Knížka rozhodně stojí za přečtení.

DK197
18.08.2023 4 z 5

KNIHA: Styl psaní sice občas trochu mate a skáče z přítomnosti do minulosti, všechno se někdy odehrává zbytečně moc rychle... Ale jinak je to tématicky zajímavé, s prostorem pro nečekané. Vůbec by mi nevadilo, kdyby kniha byla delší a propracovanější. Téma i postavy by si to zasloužily. Ale co už. Tohle byla oddechovka, kterou bych svému mladšímu já rozhodně doporučila.

Amneris
01.12.2022 4 z 5

Příběh se mi líbil, i když nebyl zrovna veselý. Četla jsem před mnoha lety.

Ann98
16.12.2017 5 z 5

Tuto knížku jsem přečetla během jednoho jediného dne. Děj byl celkem zajímavý, kniha měla spád, ale nějak mi neseděl styl, jakým byla kniha napsaná. Klidně mohla autorka přidat víc stránek a vykreslit tak detailněji emoce a jednotlivé situace. Jako čtení na prázdniny, SUPER!

MíšaK.
08.05.2015 3 z 5

Tato knížka mě docela zaujala. Měla poutavý příběh a někdy jsem ani Simču moc nechápala. Jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo :) Doporučuji

Sabka123
23.08.2014 4 z 5

Opravdu krásná knížka a velmi dobrý příběh, akorát na můj vkus trochu krátká, mohla by být delší.

1v8na
30.07.2014 5 z 5

Velmi pěkný příběh. Velmi se mi to líbilo. Stálo to opravdu za to :-)

klmas
23.02.2014

dostala jsem se do půlky a pak mě to nějak přestalo bavit, ale asi se kní zase vrátím začela mě zase lákat :)

sarush

2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Příliš brzy dospělá je v