Příkaz zabít

Pákistánské armádě zmizelo ze skladů několik jaderných hlavic a agent CIA Mitch Rapp má za úkol zabránit, aby padly do rukou teroristům z takzvaného Islámského státu. Spolu se svým kolegou a přítelem Scottem Colemanem však zjišťuje, že se o jaderný arzenál zajímají také Rusové, ovšem z jiného důvodu než americká tajná služba. Brzy je zřejmé, že jisté síly kolem ruského prezidenta Krupina mají zájem na vyvolání chaosu a nepokojů na Blízkém východě. Domnívají se, že rozvrat celého regionu bohatého na ropu umožní hospodářský růst Ruska a zásadně posílí politický vliv jejich vlasti ve světě. Rapp potřebuje proniknout co nejblíž k lidem, kteří mají zákeřnou akci provést, a proto se nakonec musí vydávat za amerického rekruta IS. Jenže mezi teroristy na něj čeká protivník silnější, než kdokoli čekal....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/350347/prikaz-zabit-KmG-350347.jpg 4.722

Mitch Rapp (15.)

dnes

Super. Napínavé, čtivé.

rodak
16.10.2018

Byla to jízda.Samá akce, napětí.Vince Flynn si zaslouží takového pokračovatele.Ten konec jsem čekal jiný.Už mám doma další příběh Nepřítel státu.

ferenc_had
29.06.2018

Skvělý konec série. Jako vždy super čtení.

nai.ivka
29.05.2018

Doufám pan Mills ještě napíše nějakou "rappovku". Bavila mě akční oddychovka, bylo méně politiky a více akce.

oleg
08.03.2018

Škoda že už je konec,opět jsem hltala stránky a za mě super, jako všechny předešlé.......

Mammoth
27.02.2018

Druhé razítko potvrzující skutečnost, že Kyle Mills je více než důstojným pokračovatelem Vince Flynna. Akce od začátku do konce a Rapp ve své standardní formě "nesmrtelnosti". Bravo, Mr. Mills.

iveta3689
22.02.2018

Mitch Rapp je samozřejmě neprůstřelný, odolný a všeho schopný, zvládne i manipulaci s nukleární zbraní, sám se uzdraví, nepotřebuje lékaře. Ale u podobných románů asi očekáváme superhrdiny a proto je čteme :) V každém případě je román napsán velmi čtivě a nevadí, že jako přes kopírák s jinými.

Jack Bauer
15.02.2018

Asi nejlepší Mitch Rapp z celé série, velmi akční, ale zdálo se mi to jaksi krátké. Zakončení s Azarovem mě nesedlo.

Autoři knihy

Vince Flynn