Příkaz zabít

Příkaz zabít https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/350347/bmid_prikaz-zabit-KmG-350347.jpg 5 53 14

Mitch Rapp série

Pákistánské armádě zmizelo ze skladů několik jaderných hlavic a agent CIA Mitch Rapp má za úkol zabránit, aby padly do rukou teroristům z takzvaného Islámského státu. Spolu se svým kolegou a přítelem Scottem Colemanem však zjišťuje, že se o jaderný arzenál zajímají také Rusové, ovšem z jiného důvodu než americká tajná služba. Brzy je zřejmé, že jisté síly kolem ruského prezidenta Krupina mají zájem na vyvolání chaosu a nepokojů na Blízkém východě. Domnívají se, že rozvrat celého regionu bohatého na ropu umožní hospodářský růst Ruska a zásadně posílí politický vliv jejich vlasti ve světě. Rapp potřebuje proniknout co nejblíž k lidem, kteří mají zákeřnou akci provést, a proto se nakonec musí vydávat za amerického rekruta IS. Jenže mezi teroristy na něj čeká protivník silnější, než kdokoli čekal.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Order to Kill , 2016

Luigi1
05.11.2023 5 z 5

Tento díl se povedl ve kterém nebylo moc politiky ale více akce

Merlin_CZ
13.08.2022 5 z 5

další výborný dil. Gríša je odpovídající protivník :)

krtko
10.11.2020 5 z 5

Zatím nejlepší z přečtených rappovek.

ThomasRuhe
05.01.2020 4 z 5

Je to trochu návrat ke kořenům série. Rapp se účastní hned několika bojových akcí a vše vrcholí soubojem s ruským zabijákem Azarovem.
Kniha má tempo se zajímavým dějem kde nechybí ani politický podtext.
Čtení mě bavilo a hodnotím 4 hvězdami.

Kolaloka

21.05.2019 5 z 5

Super. Napínavé, čtivé.

rodak
16.10.2018 5 z 5

Byla to jízda.Samá akce, napětí.Vince Flynn si zaslouží takového pokračovatele.Ten konec jsem čekal jiný.Už mám doma další příběh Nepřítel státu.

ferenc_had
29.06.2018 5 z 5

Skvělý konec série. Jako vždy super čtení.

nai.ivka
29.05.2018 5 z 5

Doufám pan Mills ještě napíše nějakou "rappovku". Bavila mě akční oddychovka, bylo méně politiky a více akce.

oleg
08.03.2018 5 z 5

Škoda že už je konec,opět jsem hltala stránky a za mě super, jako všechny předešlé.......

Mammoth
27.02.2018 5 z 5

Druhé razítko potvrzující skutečnost, že Kyle Mills je více než důstojným pokračovatelem Vince Flynna. Akce od začátku do konce a Rapp ve své standardní formě "nesmrtelnosti". Bravo, Mr. Mills.

iveta3689
22.02.2018 3 z 5

Mitch Rapp je samozřejmě neprůstřelný, odolný a všeho schopný, zvládne i manipulaci s nukleární zbraní, sám se uzdraví, nepotřebuje lékaře. Ale u podobných románů asi očekáváme superhrdiny a proto je čteme :) V každém případě je román napsán velmi čtivě a nevadí, že jako přes kopírák s jinými.

Jack Bauer
15.02.2018 5 z 5

Asi nejlepší Mitch Rapp z celé série, velmi akční, ale zdálo se mi to jaksi krátké. Zakončení s Azarovem mě nesedlo.

Autoři knihy

Kyle Mills