Příběhy zraněné duše: z deníku psychoterapeutky

Autorka zavádí čtenáře do složitých životních osudů a krizí, které pomáhá jako psychoterapeutka řešit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/121992/pribehy-zranene-duse-121992.jpg 413
Literatura česká
Vydáno:, MarieTum

vikaa
06.09.2016

Kniha povídek je napsaná čtivě, ale je to taková jednohubka, která neurazí ani nenadchne. Mně osobně připadají profily hlavních představitelů (převážně žen) málo propracované a povrchní. Čtenář tak nemůže pochopit, proč hlavní postavy jednají tak, jak jednají. Kdo četl něco od Yaloma nebo Yovella se mnou asi bude souhlasit. Úplně nejhorší je povídka Jsem gay, tam jsem opravdu nepochopila vnitřní pohnutky hrdiny. A i když Myšlenky na smrt jsou asi ze všech povídek nejzajímavější, je to hlavně tím, že lidi tato tematika zajímá a ne tím, že by vzbuzovaly u čtenáře nějaké veliké emoce. Knihu doporučuji, pokud si chcete v Knižní výzvě splnit kategorii Kniha přečtená za jediný den (za hodinu nemáte co dělat) :-))))

Věrča18
01.09.2015

Zajímavé příběhy, které nutí k zamyšlení, příběhy píše sám život. Nemám moc ráda knihy povídek, tato však dá nahlédnout do různých oblastí prožívání životních krizí. Dobré přečíst.

andream
17.05.2014

Zajímavé, přečteno jedním dechem na jeden zátah.... doporučuji

marataheja
03.05.2014

Příběhy mi přijdou moc krátke,useknuté... Myšlenky na smrt - příběh, který se mi líbil nejvice.

Zuzana Peterová

Zuzana Peterová