Příběhy vánoční noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtyřiadvacet poetických příběhů přivádí čtenáře po různých cestách do Betléma k jeskyni, ve které spí novorozený Ježíš v náručí své matky. Setkáme se s betlémskou kometou, která se ptá na cestu nočního ptáka, s volkem a oslíkem, kteří jsou vytrženi ze své netečnosti a odvedeni, aby zahřáli Jezulátko, jež se na ně směje, s Pannou Marií posílající zprávu o narození po betlémských žábách a mnoha dalšími milými historkami. Příběhy se svou poetikou velmi podobají stylu salesiána Bruna Ferrera....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56756/pribehy-vanocni-noci-lq7-56756.jpg 4.29
Orig. název:

Fiabe della Notte Santa (1996)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno:, Portál
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Příběhy vánoční noci

Přidat komentář
sgjoli
25.03.2018

Číst si tyto mini příběhy před Vánoci bylo naprosto skvělé. Každý den jeden příběh, jakási literární verze adventního kalendáře. Užila jsem si to, bylo to milé pohlazení po duši - a to před Vánoci rozhodně není na škodu. Milé, opravdu milé čtení. :-)

Petrstik
14.01.2018

Pěkné poetické vánoční příběhy, které pomohou navodit příjemnou vánoční atmosféru. Kraťoučké příběhy, lze použít i jako formu „adventního kalendáře“.

Snovač
10.09.2014

Nádherné vánoční pohádky, můžou mnoho dát i dospělým (snad i víc než dětem :)).
"Zem byla té noci rozechvělá očekáváním. Maličká planeta jedné ze slunečních soustav v miliardě galaxií, kterých je ve vesmíru jak naseto, byla vyvolena, aby se na ní zjevilo tajemství..."

ilona8570
26.02.2014

Vskutku ,, pohádkové příběhy."