Příběhy staveb

Příběhy staveb obálka knihy
Mé hodnocení:

Prolétněte architekturou skrz naskrz! Domy jako košíky, nejvyšší věže, velkolepé chrámy, designové vily či visuté mosty, to vše a ještě spousta dalších významných i kuriozních objektů čeká na každého, kdo se s čápem Filipem a jeho kamarádem žabákem Skokem vydá na cestu do tajů architektury. Přidáte se k nim? Dobrodružství mezi stavebními styly právě začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391145/pribehy-staveb-n14-391145.jpg 4.54
Architektura, Pro děti a mládež, Encyklopedie
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Příběhy staveb

ddkk
17.06.2019

Jedna z nejkrásnějších, nejzajímavějších a přitom nenápadně poučných knih pro děti o nejvýznamnějších stavbách na celé Zemi. Navíc s jednoduchým vysvětlením toho, co je architektura a kdo je architekt....Krásné a přitom realistické ilustrace, úsporné textíky a doplňující informace....Tandem Štěpánka Sekaninová a Jakub Cenkl bodují na celé čáře. Výborná kniha, kterou doporučuji.

milamarus
10.04.2019

Až je mi líto, že jsem velká a mám za sebou všechno to trápení, zmatek a nepochopení, když jsem se musela učit něco o gotice, renesanci nebo baroku, a pak si při testu hrát na odbornici…., protože mít tuhle barevnou knihu po ruce, dost možná by zmatek vystřídal zájem a nepochopení opravdová znalost.

Jsem okouzlená.