Příběhy síly

Příběhy síly https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3145/pribeh-sily-3145.jpg 4 44 4

Castaneda série

Autor vypráví, jak se učil vnitřnímu vidění světa a novému vnímání vztahu člověk-vesmír od indiánských čarodějů; navazuje na "Oddělená skutečnost" a "Cesta do Ixtlanu".

Literatura světová
Vydáno: , Volvox Globator

Tales of power , 1974

VítVápno
15.09.2022 odpad!

Knihu sem čtele před rokem vůbec mě nezaujala příběh jsem nepochopil proto dávám odpad

kamibe
30.10.2020 5 z 5

Tak tady na mě měly největší vliv poslední stránky. To, jak don Genaro vyjadřoval tancem, co je jeho největší láska.
Znovu a znovu si při čtení Castanedových příběhů uvědomuji, jak velmi jsme se oddálili od života, který by se dal nazvat božím. Jak moc jsme se soustředili na hmotu a vzdálili se pocitům uvnitř vlastního těla.
Jakkoli jsou pro mne příběhy, které jako čarodějův učedník Carlos prožívá a pro nás tak podrobně popisuje, jakkoli jsou pro mne nepochopitelné, vzdálené a sama bych se je bála prožívat, přesto jsem jejich náruživým čtenářem a už se těším, až zase otevřou knihovny a já si budu moci dojít pro další knihu.

witiko
24.01.2019 5 z 5

Castaneda mi hodně ovlivnil a změnil život, přitom jsem četl jen "Cestu do Ixtlanu" a na ni navazující tuto knihu. Úplně bohatě to podle mě stačí, pokud chcete projít iniciačním rituálem a přitom zůstat nohama na zemi. Mám představu, že v dalších dílech bych se jen víc a víc odpoutával od reality. To nemusí být špatně (a možná ani pravda), ale tudy už jsem se rozhodl nejít.

Listicka.witch
31.08.2013 5 z 5

Úžasná kniha, dala mi schopnost poznání sebe sama a návod, jak po každém pádu znovu vstát...

Carlos Castaneda
americká, 1925 - 1998