Ztracený ježeček

Ztracený ježeček https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233421/bmid_ztraceny-jezecek-233421.jpg 4 94 14

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Malá Bibi najde na zahradě opuštěného ježečka. Spolu s rodiči vyhledají pomoc a pro zvířátko si přijede chovatelka ze záchranné stanice. Ježeček je v dobrých rukou, ale Bibi se po pichlavém kamarádovi začne stýskat... Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.... celý text

midone
15.04.2022 5 z 5

Pokud máte dítě, co si ještě vede čtenářský deník, nebo jste to vy, co si tuto věc musí vést, doporučuji. Hezky se pak píše do kolonky DĚJ, protože ten v knize není moc komplikovaný.

Ishir
16.06.2021 5 z 5

Moc krásná kniha o záchraně ježečka.

Totoro
15.01.2020 3 z 5

Mám doma svého ježečka, tak jsem ji chtěla. Našlo se koťátko bylo ale lepší. Bylo tam taky hodně překlepů a těžká jména na čtení.

Le Chat
22.11.2019 5 z 5

Další moc pěkný příběh pro děti, stejně jako Vyplašený jezevec.

jenda88
09.08.2019 5 z 5

super knížka

GaleW
24.01.2019 4 z 5

Moc hezký příběh, pro mě a mé dcery už čtvrtý ze série příběhů se šťastným koncem. Roztomilé, délka tak akorát, seznámí děti s činností záchrané stanice pro zvířata

Danička195
17.09.2018 3 z 5

Příběh se odehrává na zahradě rodinného domu.

Hlavní postavy jsou: ježeček, maminka, tatínek a devítiletá holčička.

Děj se komplikuje tím, že mládě ježka se zatoulalo a už byla tma a zima, naštěstí holčička uviděla se něco pohybovat na jejich zahradě v keři. Tak se šla podívat ale nic neviděla. Za pár minut zase něco uviděla se hýbat, tak se šla zase podívat a našla malé mládě ježka. Nevěděli s rodiči co mají dělat tak zavolali veterynáře a ježečkovi hrozilo že umře. Naštěstí ho zachránili.

Zaujalo mě jak ježečka zachránili. Museli ho krmit i ve dvě hodiny v noci, vážit ho a podobně.

Knížce dávám 3 hvězdičky, protože je moc dětská pro 12ti leté čtenáře.
Doporučila bych ji čtenářům ve čtvrté třídě.

Lucif
05.04.2018 5 z 5

Moc hezké příběhy ;-)
Nejvíc se mi zatím líbila Zachráněná sovička. Ale všechny příběhy o zvířátkách se šťastným koncem jsou bezva. Jak o zvířátka pečovat, co jí apod. Bezva nápad. Škoda jen, že tam není víc obrázků a že nejsou barevné. Ale moc hezky se to čte. Krásné, napínavé příběhy o šikovných dětech a skvělých zvířátkách. Ježečky máme rádi. To byla naše první knížka z té sady ;-)

petshopačka
04.03.2018 5 z 5

Bibi najde ježčí miminko a pomůže mu. Je to moc hezká knížka a dobře se čte.

Lindahustá
29.02.2016 5 z 5

To prvé vypadalo že to skončí špatně ale potom to skončilo dobře.

Liliana2006
08.02.2016 5 z 5

jo a ještě se mi líbilo že to je podle skutečné události

Liliana2006
21.01.2016 5 z 5

krásné na rozdíl od ztraceného jehňátka ..

zuzana13
03.07.2015 5 z 5

Pěkná obálka. Pro děti vhodná. Vždycky je šťastný konec.
Doporučuji.

Mikik
23.02.2015 5 z 5

Pro děti opravdu krásná série. Mohou si vybrat zvířátko, které mají rádi a přečíst si o něm. Dozví se i pár rad, jak se ve skutečném životě zachovat, když nějaké zvířátko najdou nebo ztratí. A příběhy v těchto knihách naštěstí vždy končí dobře:-)