Zatoulané štěňátko

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Emily je pyšnou majitelkou roztomilého štěňátka Dareby. Jednou se s ním tatínek vydá na procházku do lesa, ale vrátí se bez něj. Celá rodina doufá, že se pejsek každou chvíli objeví u dveří – ale marně. Začne velké pátrání a události naberou rychlý spád. Dareba totiž spadl do jámy... Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199997/zatoulane-stenatko-rJA-199997.jpg 4.360

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári 2.

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Příběhy

18.10.2020

Dareba se mi moc líbil

Anet962
28.09.2020

Knížka byla hezká ale na mě moc krátká a taky sem četla lepší příběhy nebo knihy a ani si nemám v plánu kupovat další třeba jako vyplašený jezevec protože tuhle knížku s těch všech sem si chtěla jenom zkusit

jenda88
09.08.2019

nejvíce se mi líbilo jak bylo štěňátko roztomilé

Hani77
26.07.2019

Nejsem cílová skupina, ale na dovolené mi došly knížky, tak jsem využila dcery zásoby. Psané je to hezky, je to na základě skutečné události. Příjemné zpestření☺, dávám plný počet *.

Pavlína250
13.09.2017

opravdu skvělá kniha mám jí doma a opravdu můžu chválit až na ten začátek který je docela smutný zvláště pro mě, protože mám strašně moc ráda zvířátka a tak mě to dokonce i rozbrečí i když to tak smutné zrovna není. Té knihy se, ale vůbec nemusíte bát jelikož ten konec je pak krásný a vždy mě zachrání. doporučuji

anetka.repova
18.11.2015

Krásný příběh , se šťastným koncem.

Mikik
09.02.2015

Pro děti určitě krásná kniha. Příběh je sice nějakou část smutný, ale nakonec to dobře dopadne, takže o dobrý konec se děti bát nemusí. Na konci je i popsán skutečný příběh, který je podobný. A na úplný závěr je pár rad, jak se zachovat v takové situaci, když se vám zvířátko ztratí a pak pár pokynů, jak se o zvíře starat:-)