Našlo se koťátko!

Našlo se koťátko! https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206164/bmid_pribehy-se-stastnym-koncem-naslo-se-206164.jpg 4 128 26

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Maminka malé Lily přinese domů tři slabá koťátka, která se našla opuštěná venku pod keřem. Kočičí miminka potřebují hlídat a pravidelně krmit. Celá rodina, včetně fenky Meg, si malé chlupáče ihned zamiluje. Lily se snaží co nejvíce pomáhat a o mláďátka pečovat. Podaří se koťátka zachránit, nahradit jim maminku a najít nový domov? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Abandoned Kitten , 2013

Luigi1
24.03.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem četl vnučce na dobou noc

VioletMokrasova
23.01.2022 2 z 5

Koupila jsem osmileté sestře. Té se moc líbila. Myslím že kdybych četla v jejím věku líbilo by se mi víc.

Ivanka83
14.09.2021 4 z 5

Čteno dcerce na dobrou noc :-)

téravokudlaná
17.08.2021 4 z 5

Z série příběhy se šťastným koncem jsem četla jen našlo se koťátko, pro starší už to moc není. Mladším dětem se ale může líbit, je to docela milá knížka

perdida
25.07.2021

Čteno před lety na ZŠ.

Ishir
27.05.2021 5 z 5

velmi pěkný příběh se šťastným koncem.

Frida12
18.04.2021 4 z 5

Malým dětem doporučuji, ale pro starší už to asi není úplně ono...

Knihovnice01935
02.02.2021 1 z 5

Nechci nikomu kazit zážitek z knihy, ale tenhle příběh byl podle mě strašně nudný a nezajímavý. Ostatní díly jsou úplně to samý, akorát z jiným zvířetem a hlavním hrdinou. Samozřejmě můj názor nemusí všichni brát za správný.

Laaca
07.12.2020 4 z 5

Perfektní na čtení dceři před spaním. Ale velká škoda odfláknuté korektury překladu. Tolik chyb v textu jako překlepy nebo nesprávně složené věty, to se jen tak nevidí.

miskas81
24.10.2020 5 z 5

Krásná knížka, nádherný příběh, brečela jsem spolu s malou, opravdu dojemný příběh, pěkně napsaný, stojí za přečtení ????

Laurinka1000
23.09.2020 5 z 5

Nejhezčí knížka. Bylo to moc krásné koťátko.

GaleW
04.08.2020 5 z 5

Tohle byl opravdu povedený příběh, máme přečtené skoro všechny příběhy se šťastným koncem a tenhle je jeden z nejhezčích. Doporučuji!

šárofka
06.12.2019 5 z 5

Jedna z mých prvních knih. Moc krásná.

Abukšákul
01.12.2019 5 z 5

Pěkný příběh, taky máme doma tři kočičky, takže nám byl příběh blízký. V předposlední kapitole dokonce mladšímu synovi ukápla slzička. Můžeme doporučit všem milovníkům zvířátek =)

petshopačka
30.09.2019 5 z 5

Mám ráda kočky. Líbilo se mi, že Lily koťátka zachránila a nakonec dostala Mourinku k narozeninám.

Hebrey
13.05.2019 5 z 5

Milý a čtivý příběh pro děti.

Lucif
23.02.2019 5 z 5

moc hezka serie knih, dobre se cte

LuckyZ
28.10.2018 3 z 5

Hezký příběh pro děti, co si ho mají přečíst samy . Synek ho nakonec nechtěl číst tak jsem ho četla já. Hezká ukázka práce ošetřovatelství v útulku resp. doma, kdy děti poznají, co to obnáší.

Lucissia
11.10.2018 5 z 5

Předčítala jsem pár večerů a i když mi vadí poměrně dost hrubek a překlepů, i když je kniha moc "americká", tak přesto hodnotím pěti hvězdami. Syny, dokonce i toho mladšího, hodně zaujala, rádi poslouchali a nakonec i ty ilustrace nejsou nejhorší. Takže i když já osobně bych si ji znovu nedala, vypadá to, že druhému čtení neuniknu. :-)

JackieDecker
14.01.2018 4 z 5

Podobně jako u Zachráněné sovičky. Nádherný příběh. I se mi líbila kniha víc než ta první, ale bohužel se to stále četlo trochu obtížně.