Vrtkavé šťastie

Vrtkavé šťastie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443431/bmid_vrtkave-stastie-0lZ-443431.jpg 4 2 2

Príbehy o Tine a Fride série

Čo máte urobiť, keď vaša najlepšia priateľka býva v inom meste a dospelí nevedia zariadiť, aby ste sa mohli cez prázdniny stretnúť? Ocko sa vyberie do Ríma, a Tina musí ostať u starých rodičov. Frida však bude mať narodeniny, a Tina ju predsa nemôže nechať bez darčeka! Vymyslí jej skvelé prekvapenie, žiaľ, nik ju za priateľkou nemôže odviesť. Stará mama si myslí, že by už mohla ísť vlakom sama. Tina sa síce bojí, ale čo by človek neurobil pre najlepšiu priateľku? Odhodlá sa na to! Ako dopadne jej cesta? Prečítajte si už 6. diel z obľúbenej série Môj šťastný život.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Verbarium

Lycklig den som Dunne får , 2018

Karcoolka2210
03.02.2022 4 z 5

Ďalšia skvelá kniha. Ako som písala pri predchádzajúcich dieloch, toto je séria kníh nie len o malom dievčatku a jej najlepšej kamarátke, ale aj o niekedy zložitých rodinných vzťahoch. Preto je to dobrá kniha nie len pre deti, ale aj pre dospelých. Ako vníma dieťa, keď si rodič nájde nového partnera a ten vzťah sa rozpadne, aj túto tému rieši Rose Lagercrantz.

Mesačnica
07.10.2021 4 z 5

Ako keby som čítala o sebe, pre niečo sa nadchnem, chcem niekoho prekvapiť, spraviť radosť, no nie vždy to vypáli tak, ako si predstavujeme... Keď Tina plakala, chcela som sa rozplakať s ňou ':) Keď majú deti starosti, neznamená to, že sú o niečo menšie ako tie dospelácke... Veľmi pekné, odporúčam, hlavne pre dievčatá