Příběhy o Prasátku Peppě

Peppa je malá prasečí holčička. S rodiči, bratříčkem Tomem, babičkou a dědečkem a spoustou kamarádů zažívá veselé příběhy. Pojďte si s námi přečíst o návštěvě dědečkovy zeleninové zahrádky, o maminčině rozbitém počítači, o koupání v bazénu a recyklování.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251955/big_pribehy-o-prasatku-peppe-251955.jpg 3.720
Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Egmont (ČR)

Peppa Pig: Tiny Creatures, Family Computer, Swimming, Recycling

Kniha Příběhy o Prasátku Peppě

eliska2106
21.06.2021

Ilustrace i příběhy pěkné, ale souhlasím s předchozími názory, že přeložit v Čechách příběh o třídění odpadu a neupravit v souladu se zemí barvy kontejnerů je vyloženě hloupost ...

Efča59
27.03.2019

Prostě Pepina.....dcera ji miluje...a já....ty příběhy nejsou vysloveně špatné, učí děti jak se správně chovat v běžných situacích, něco výchovného by se tam taky našlo...ale proč ji děti tak milují, když je tolik krásných dětských knížek s daleko lepšími ilustracemi a příběhy? No ale co ...každé předčítání před spaním (rozuměj 2x denně) u nás musí skončit jedním příběhem o Pepině, jinak se nemůže jít spát.

Dáma s hrnstjm
28.08.2017

Zjednodušené verze animovaných pohádek, které se dají pustit na YouTube, takže nic nového, jen netřeba zapínat počítač. Výhradu mám k příběhu Třídíme odpad - protože je pohádka britského původu, popelnice na tříděný odpad mají jiné barvy než jsme zvyklí... červená na papír, modrá na plasty... pokud na tom chce někdo vysvětlovat svému dítěti třídění, je to problém, děti jsou vůči barvám velmi vnímavé a rozdílů si všimnou. Škoda, že to nešlo do českého vydání upravit, třeba by autoři nebyli proti, když jde o užitečnou věc :)