Příběhy ledních medvědů

Příběhy ledních medvědů https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96365/pribehy-lednich-medvedu-96365.jpg 4 16 4

Lední medvěd Bernie s tuleněm Robinem uspořádají první olympiádu na severním pólu. Los Erich se pokusí rozveselit svého kamaráda ledního medvěda Oskara, který je smutný, protože musí nosit brýle a lední medvědice Bibi zažije velké dobrodružství na prázdninách v Austrálii. Knihy této edice jsou přizpůsobeny potřebám začínajících čtenářů. A to jak délkou jednotlivých příběhů a skladbou textů, tak i velikostí písma. Jsou vhodným doplňkem k čítankám pro žáky druhých tříd. Poutavé a vtipné příběhy podněcují čtenářovu pozornost a rozvíjejí schopnost čtení s porozuměním. (www.thovtknihy.net)... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Thovt

Losepiraten Eisbärengeschichten

jana2909
jana2909
23.06.2017 4 z 5

Čtení vhodné pro prvňáčky. Krátké příběhy s velkými písmeny se dobře čtou a děti jsou schopné vnímat děj.

keksik4
keksik4
25.10.2016

Krátké a jednoduché příběhy, pro nácvik čtení dobrá. Bohužel přemýšlívější dítko příliš nezaujme, dceři se nelíbila, měla pocit, že příběhy nemají žádný děj a žádný zajimavý konec.

rašule
rašule
19.07.2013 5 z 5

Jedna z mích prvních knih. Byla jsem v 2 třídě a velmi hravě jsem jí předčetla protože má větší písmenka.

sabanka
sabanka
23.02.2012 5 z 5

velmi hezké .moc se mi líbil ten příběh o medvědu s brýlemi

Beatrix Mannel
německá, 1961
2013  78%Vůně pouštní růže
2016  73%Ostrov souznění
2008  84%Příběhy ledních medvědů
2006  0%Juli je cool!

Kniha Příběhy ledních medvědů je v