Upíří hora

Upíří hora https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43084/bmid_upiri-hora-mbG-43084.png 4 531 24

Příběhy Darrena Shana série

Čtvrtý hororový příběh o poloupírovi je neméně napínavý jako ty předchozí. Tentokrát se Darren po úmorné riskantní cestě severskou divočinou ocitne přímo v srdci upířího světa. V jeskynním labyrintu Upíří hory poznává zblízka život a řád celého klanu, který se po 12 letech schází k svému rokování. Rada knížat, před niž předstoupí se svým učitelem panem Hroozleym, má rozhodnout o jeho budoucnosti. Atmosféru celého příběhu dokresluje všudypřítomná hrozba nepřátelského pána vampýrů.... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Vampire Mountain , 2001

TessDragon
08.10.2012 5 z 5

Má oblíbená a tolik milovaná sága stále pokračuje.Zde začíná nová trilogie Upíří zvyky.Objeví se tu spousta nových postav jako Arra,Kurda a Paris.Darren se vydává na strastiplnou cestu do upířího centra.Není sice tak dobrodružná jako ostatní,ale rozhodně by to bez ní chybělo.Takže rozhodně doporučuji přečíst!

Argony
21.05.2012 3 z 5

Přesně, tahle knížka byla jen jako propojovací k dalším dobrodružstvím. Dle mého nejslabší díl ságy.

Buhvico
23.04.2012 4 z 5

Knížka spíš oddychová, chybělo mi tu takové to napětí a očekávání, tento díl byl docela pohodový..Přečeten za pár chvil ať můžu začít hned s pokračováním ságy :-)

Horxus
13.01.2012 5 z 5

Tahle, spolu s 3 a 5 knihou sagy Darrena Shana patri k tem mym mene oblibenym, chybelo mi tam trosku akce, ale jinak klobouk dolu, saga uplne nejlepsi!

upíři

Darren Shan (p)