Krvavé chodby

Krvavé chodby https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43082/bmid_krvave-chodby-k3i-43082.png 4 569 32

Příběhy Darrena Shana série

Darren se nechce podvolit pravidlům upířího světa,i když kontakty s obyčejnými lidmi obvykle končí tragicky. Spolu se svým učitelem panem Hroozleym a hadím chlapce Evrou se ocitají v neznámém městě a prožívají další dramatické události a ohromující odhalení.

Dobrodružné , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Tunnels of Blood , 2000

mia.com
06.12.2023 4 z 5

Tahle serie me dost bavila jako ditko.

Luigi1
22.02.2021 5 z 5

Krásné čtení,které nutí čtenáře sáhnout hned po dalším díle.

hnilda3
07.05.2020 5 z 5

Opět skvělé a napínavé.

Velenq1987
08.04.2020

Dobrý den,
sháním tuto knihu rád bych si ji přečetl děkuji kdyžtak pište na meil cenu dohodneme
v.e.l.e.n@seznam.cz

Lady.Lucrezia
09.02.2020 3 z 5

Třetí pokračování série poloupíra Darrena Shena, tentokrát na cestách v rodném městě pana Hrůzlyho. Tato kniha je sice napínavá, ale příběh je o poznání slabší než u první h dvou. Osobně doufám v to, že se to opět zvedne, uvidíme.

A.lexii
04.02.2020 4 z 5

Čím dál, tím lepší...

Mirin1349
22.11.2019 5 z 5

Knížka byla opět moc dobře napsaná, kapitoly mizely před očima, příběh se četl opravdu rychle a nebylo tam hluchých míst. Komu se líbily předchozí dva díly, rozhodně nebude zklamán ani tímto. Co napsat dál, aby to nebyl spoiler… No prostě se mi moc líbil vývoj postav a vztahů mezi nimi. Nebyla nouze ani o překvapení. Brzy se vrhnu na další díl.

Ailee
13.09.2018 4 z 5

Na tak krátkou knihu se v příběhu celkem hodně událo, aniž by z toho člověk měl pocit, že je to moc uspěchané. Bylo to napínavé a zábavné, i když "dospělý" nad tím občas musel kroutit očima. Zatím nejlepší díl.

gabice4
13.02.2018 3 z 5

Tak taky trochu té romantiky v hororovém příběhu....

Vincenzoci
19.06.2017 4 z 5

Napínavý děj, který má spád a ještě jsem se u toho pobavil :-)

Svatoslav
09.06.2016 4 z 5

Přiznám se bez mučení. Po brilantním Upírově pomocníku jsem o Darrenovi mírně pochyboval. Laťka, kterou nastavil, se zdála být nepřekonatelná. Ovšem po přečtení prvních několika kapitol mi sklaplo. Shan sice neřádil jako utržený ze řetězu, místo toho nabídl čtenáři mistrnou práci lidské psychiky. Ten tam jsou klukovské myšlenkové pochody hrdiny z první části. Upírův pomocník stárne, ač to není na jeho zevnějšku vidět, ale uvnitř dozrává v nejroztříštěnějšího hrdinu současnosti. A když se zdá, že už nemůže být hůř, připlete se mu do cesty láska, která jeho transformaci posune až k samotné hranici cynismu. Bravo, Darrene. Další zastávka: Upíří hora.

HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Dinosaur
01.03.2016 4 z 5

(8.5/10) Naštěstí se mi potvrdilo to, co jsem si myslel - baví mě to čím dál tím víc, z první trilogie se mi tenhle díl líbil jednoznačně nejvíce a také byl asi nejnapínavější. U prvního dílu jsem se skutečně trochu bál, jestli mě tahle série bude po všech těch letech ještě bavit, ale teď už o tom nepochybuji :)

Ikkju
16.02.2016 4 z 5

Na autora jsem byl zvědavý, a nezklamal mě - kniha se četla skoro sama, závěr byl docela promyšlený a přitom se dal dopředu odhadnout (víno).

Rozčilovala mě kapitola ve které chodili kanalizací, stoky do kruhu bych fakt nechtěl projektovat ani ve špatném snu :o, suchá chodba byla zjevně odlehčovací stoka končící nejspíš v potoce nebo v rozdělovacím objektu (to sedí, tam bych si dokázal představit že si někde vybuduje doupě, dokonce jsem jich pár našel), ale dešťovou vpustí (myslím že jde o špatný překlad) bych do kanalizace opravdu lezl nerad.

Mám ale pocit, že tenhle nesoulad je to asi jenom můj problém, hold projektováním a prolézáním stok včetně několika těch historických jsem si setřel opar romantiky z těchto jinak zajímavých kulis. Ale vlastně jsem si to užil, i když trochu jinak x).

frukeška
03.02.2016 5 z 5

Tenhle díl byl perfektní! zatím se mi líbil nejvíc :)

Viky007
11.09.2015 5 z 5

Čím víc dílů, tím víc krve :-D. Tentokrát nás úžasný pan Shan zavede do Lartenova rodného města. Napětí by se dalo krájet, nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Chtěla jsem vědět, jestli je Hroozley opravdu vrah.
A záporák vampýr? Trochu magor, ale naprosto tam sedl.

juli2
28.08.2015 4 z 5

Další kniha ze série a opět nezklame. Je napínavá až do konce. Už jsem tento díl četla třikrát a pokaždé mě baví.

Cryptkeeper
06.08.2015 5 z 5

Tak trochu jiný díl,když to srován se zbytkem knih ze série.
Postava Debbie mi v knize hrozně sedla,parádně se to četlo:)

knihomolka01
26.02.2015 4 z 5

Celkem zajímavé jen mi přišlo, že konec byl strašně předvídatelný.:)

radek0635
30.06.2014 5 z 5

O hodně akčnější a napínavější než předchozí díly. Stránky se otáčely samy, kniha nikde ve svém tempu „nezaškobrtla“, takže za mě 10 bodů z 10. :)

upíři

Darren Shan (p)