Podivuhodné příběhy Čtyřlístku 2000

Podivuhodné příběhy Čtyřlístku 2000 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358940/bmid_podivuhodne-pribehy-ctyrlistku-yvz-358940.jpeg 5 30 5

Příběhy Čtyřlístku série

Kniha jistě zaujme nejednu generaci čtenářských fanoušků fenoménu Čtyřlístek. Najdeme zde nově pojaté klasické pohádkové příběhy (Čarodějná lampa, Stolečku, prostři se, Dlouhý, Široký a Bystrozraký), příběhy strašidelné (Strašidla zasahují), jsou tu i nové Myšpulínovy vynálezy (Myšpulit, Perpetuum mobile), příběhy ze současnosti (Na řece Šuměnce, Pán hor, Partner na cestách, V bludišti času), upírská historka na silvestrovském plese či veselá komedie Splašené vánočky. V tomto ročníku je navíc i jedno zvláštní číslo, totiž jubilejní třístovka, v níž kromě vlastního komiksu s „čarodějnou“ tematikou najdeme i úkoly, které musíte s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou vyřešit. Prostě jedinečná knížka plná zábavy pro celou rodinu a nutnost pro každého správného sběratele Čtyřlístku. Vydání obsahuje všech patnáct příběhů Čtyřlístku z přelomu milénia˝, a to kompletní ročník 2000.... celý text

Booky84
02.01.2024 5 z 5

Opět krásné příběhy mých oblíbených komiksových hrdinů. S nimi se člověk nikdy nenudí a hned zapomene na chmury.

hippiesak
21.07.2022 4 z 5

Prostě ucelený ročník 2000, kde je obsaženo i číslo 300. Chňapnul jsem po tom v knihovně, protože někdy kolem čísla 250 jsme to přestali koncem 90.let kupovat a chtěl jsem si přečíst příběhy z roku kolem 2000, ale není to ono. Když má člověk před sebou +/- 15 dílů po sobě, tak to není tak bezva, jako když má jeden a k tomu další jiné příběhy. Tento typ knihy bych si asi nekoupil. Vadí mi i ten A4 formát a to, jak je kniha těžká. Nedá se k tomu lehnout a vzít si knihu podobně jako malý komiks. Není to dobrý formát.

beníček
17.03.2022 4 z 5

V porovnání se současnými příběhy Čtyřlístku jsou to velice slušné epizody.

jenda88
09.08.2019 5 z 5

super knížka

Knižní střípky
29.12.2017 5 z 5

Čtyřlístek byl mé dětství jsem moc ráda, že ho se svým dětstvím mají spojené i mé dvě děti. Více asi není třeba dodávat :-)

Čtyřlístek

Autoři knihy