Příběhy a recepty z pošťácké brašny

Příběhy a recepty z pošťácké brašny https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219869/mid_pribehy-a-recepty-z-postacke-brasny-Yvd-219869.jpg 4 8 3

Pokud si myslíte, že pošťáctví musí být zákonitě nudné povolání, milé a humorné příběhy z pošťácké brašny vás přesvědčí o opaku. S pošťáky se někteří z nás potkávají každý den a máme si s nimi někdy více co říci než s vlastními příbuznými. Na svých pochůzkách pošťačka paní Červená zažila spoustu malých i velkých překvapení, načerpala mnoho toho lidského vyprávění, ale také spoustu receptů, se kterými se se čtenáři ráda podělí.... celý text

ivca84
23.09.2021 5 z 5

kniha je zajimave spestreni z postackeho zivota

alnahu
18.10.2017 4 z 5

Tuto malou knížečku ze života pošťačky Věry a jejích kolegů jsem si velmi ráda přečetla ,již proto ,že moje švagrová dělala pošťačku skoro 50 let. Příběhy v knížečce jsou humorně napsány i když jim bylo určitě někdy ouvej. Knížečku proložila autorka paní Červená spoustou receptů, které načerpala ,ale i ochutnala při svých pochůzkách a podělila se o ně s námi. Docela milé počtení.

pagac17
20.07.2015

Zajímavé počteníčko, můj otec by pošťákem, tak znám jeho příhody z dřívější doby. Takže si ho rád připomínám. Přestože byl na poště ve městě, doručoval i na venkov. Takže jak je napsáno na záložce knihy platí-co všechno pošťák vyslechne a ochutná.

Autorovy knížky

Věra Červená
česká, 1948
2014  73%Příběhy a recepty z pošťácké brašny

Kniha Příběhy a recepty z pošťácké brašny je v