Příběh srdce

Příběh srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392631/bmid_pribeh-srdce-ePk-392631.jpg 4 186 57

Cara Connellyová se v létě vrací do hotelu rodičů v malém městečku v irském hrabství, aby pomohla s přípravami na svatbu svého bratra. Cestou ji však zastihne nečas a musí vyhledat přístřeší v domě osaměle žijícího muže. Mlčenlivý Liam vzbudí okamžitě její zájem. Co skrývá ten atraktivní, jizvami poznamenaný muž? Cara se snaží poznat Liama blíž mimo jiné i proto, že ji kontakt s ním odvádí od smutku nad ztrátou sestry, která zemřela před lety při požáru stodoly. Brzy už nedokážou Cara ani Liam své city zapřít, když vtom se Cara dozví, že právě Liam je podezřelý, že zavinil sestřinu smrt. Cařin svět je rázem vzhůru nohama... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Wo mein Herz dich findet? , 2018

Majka1979
20.05.2020 5 z 5

Veľmi pekný príbeh, zaujímavé osudy ľudí a určite by ma potešilo aj dáke voľné pokračovanie, naozaj som si knihu užila :)

FairyD.
05.05.2020 5 z 5

Už podľa anotácie si nejeden povie: „ To vyzerá dobre.“ . Ja som si to určite povedala a po prečítaní som rozhodne nebola sklamaná. Pekný romantický príbeh s dramatickou zápletkou.

petulkapeta
25.04.2020 5 z 5

Nádherný přiběh...a že někdo vi jak to dopadne?to je snad jasne u romantickeho přiběhu,ale daleko zajimavější je cesta k cily,než samotny cíl...

Lianne
07.04.2020 4 z 5

Příjemné oddychové čtení

Katerina015
31.03.2020 5 z 5

Krasna romantika, i kdyz clovek hned od zacatku vi, jak cely pribeh dopadne.
I tak si myslim, ze kdo ma rad romanticke knihy, tuhle knihu by nemel minout :-)

mariva
31.03.2020 5 z 5

Moc pěkný romantický příběh. Sice je už od začátku jasné, jak se vše bude vyvíjet a jak to nakonec dopadne, ale je to romantika a odpočinkové čtení, tak proč ne.

LenkaGonn
14.03.2020 3 z 5

K romantickým knihám jsem v poslední době velice skeptická. Tak nějak je pro mě těžké najít tu správnou romantiku. Ale jelikož jsem chtěla nějakou odpočinkovou knihu, tak jsem sáhla po této. A byla hezká. Na konci moc romantická, ale příběh byl roztomilý, styl psaní se mi líbil a kniha byla opravdu odpočinková.

LuciKo
18.01.2020 4 z 5

Příběh, který chytí za srdce ❤️ Krásně se četl, délka byla příjemná. Líbilo se mi uspořádání do dvou příběhů, takže knížka po celý čas neztratila na spádu.

Misspullinn
01.12.2019 3 z 5

Moc hezký námět, hezky se knížka četla, super nápad se dvěma příběhy :) ovšem.. první věc, v onou případech byla zápletka okamžitě pro mě rozlousknutá, bylo to tedy velice předvídatelné. A druhá věc, a za tu nemůže originál, je to jen taková moje puntičkářská nemoc - a sice to, že na obálce je blondýnka, přitom obě hlavní hrdinky jsou tmavovlasé :)

suzanne1997
09.11.2019 5 z 5

Dnes, krátce po poledni jsem knihu otevírala s tím, že přečtu jednu kapitolu a zase ji odložím. Můj původní záměr se však neuskutečnil. Autorka vás nutí číst dál, otáčet strany a pomalu se prokousávat už tak komplikovaným a zamotaným příběhem. Vykresluje postavy tak, že čtenáři okamžitě všichni přirostou k srdci a příběh si zamiluje. Děj utíká a propetenec se pomalu rozplétá. Díky tomu zavřete knihu až na poslední stránce. Přesně ve chvíli, kdy skvělý děj ukončí ještě lepší epilog.

L.Helena
28.09.2019 4 z 5

Prostě romantika na druhou... Ale oba příběhy moc pěkné, i když se opravdu dalo tušit, jak se děj bude vyvíjet.

hlavajda93
02.09.2019 5 z 5

krásná kniha, které má v sobě 2 dějové linky a obě jsou krásné a napínavé

janina66
22.08.2019 5 z 5

Velmi krásný příběh. Moc se mi líbila. Jako oddychovka super. Takovéto knihy vkládám mezi velmi napínavými thrillery.

lifeoptimist
04.08.2019 4 z 5

Kniha naprosto splnila očekávání romantiky ve stylu jednoduchých romantických filmů....zápletka naprosto jasná, jako i konec, ale u těchto knih je to to, co člověk očekává, když ji otevírá a na letní odpočitek naprosto skvělá a nenáročná kniha

leucantha
25.07.2019 3 z 5

Pěkný nenáročný příběh pro léto jako stvořený

Damienronnie
14.07.2019 2 z 5

Naozaj nemecky romantický film :).

Arwen777
14.07.2019 4 z 5

Po sérii náročnějších knih jsem potřebovala odpočinek a Příběh srdce byl správnou volbou. Příliš nekomplikovaný romantický příběh, 2 související dějové linky, trochu napětí a akce, ale jinak v podstatě jen pohádka. Milé pohlazení a dokonalý happy end. Nic jiného jsem ani od knihy už jen podle obálky a názvu nečekala. Proč taky ne, i my dospělí máme rádi pohádky. Doporučuji romantickým duším.

V.Vendulii
29.05.2019 2 z 5

Docela promyšlený příběh, ale to je tak jediná pozitivní věc. Konec příliš přeslazený, od začátku do konce nezazněl ani jeden vtip ani nic u čeho bych se alespoň usmála. Už od začátku bylo jasné jak to dopadne, no stejně jsem jsem se přemluvila to dočíst.

Už teď ale vím, že na knihu rychle zapomenu a za pár dní ani nebudu vědět o čem byla.

alzbeta4340
23.05.2019 2 z 5

Typická německá romantika, která by mohla být takto i zfilmovaná do série známých televizních romancí. Povrchní a přeslazené čtení - to by tolik nevadilo, s tím se musí počítat. Mě chyběla ale alespoň špetka humoru.

Toňula
20.05.2019 4 z 5

Milý, čtivý,oddechový romantický příběh propojující dvě dějové linie spějící ke šťastnému konci.

milostné romány Irsko jizvy

Kathryn Taylor