Příběh lidské vlhkosti

Příběh lidské vlhkosti https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181075/bmid_pribeh-lidske-vlhkosti-181075.jpg 3 24 7

Příběh lidské vlhkosti se odehrává v dávných dobách, kdy lidstvo, ještě značně chlupaté, procházelo vodní fází svého vývoje. Jistě, žádná taková fáze nikdy neproběhla, ale vysvětlujte to té skupince zoufalých plavodruhů, kteří se po létech strávených ve vodě vydali najít prasouš, pradávné místo opředené legendami, kde chlupy nikdy nezvlhnou a kde dost možná naleznou důkaz o tom, že kdysi dávno prošli fází vzdušnou!... celý text

Peter74
15.08.2022 5 z 5

Príjemné čítanie, pri ktorom sa zasmial.

twigxi
30.04.2020 odpad!

Hrozny nesmysl. Asi to mel byt humor. Proc je to ale zarazeno jako literatura naucna?

Andrea81
10.04.2020 1 z 5

Chujovina.

Rolada88
29.03.2020 odpad!

Tak tohle byla haluze. Může za to asi nouzový stav v ČR že jsou knihovny zavřený a knihkupectví taky tak sem stáhnul na zdarma stažené e knihy. CHYBA!!! říkal jsem si dám si oddechovku asi za to možná mohla obálka knihy a ilustrace. Říkal sem si bude to vtipný..... PRŮJEM A TO JEDEN VELKEJ MAZLAVEJ PRŮJEM. Dal jsem půlku knihy a myslím že budu mít po ní následky v podobě demence v hlavě

RenkaB
11.08.2019 2 z 5

U mroha, no to je teda slint ...
Po přečtení prvních stránek jsem knihu zavřela, že to je ptákovina. Ani nevím proč, ale po pár dnech jsem se k ní vrátila, asi nuda nebo co. Je to tak ulítlá fantasmagorie, že to nešlo nedočíst. Ale ani tak tomu nedám víc jak dvě hvězdy, a vracet se k této knize určitě nikdy nebudu.
A vzhledem k množství plánovaných knih k přečtení nepředpokládám, že bych se k tomuto autorovi ještě někdy dostala. Ale kdo ví...

mazlak
01.02.2015 4 z 5

Humor příběhu opravdu nechybí. O překvapení tu opravdu není nouze a da se přečíst za jedno odpoledne.

*Denda*
05.11.2013 5 z 5

Kniha přečtena jedním dechem. skvělý příběh z dávné doby, podaný humornou formou. Od začátku do konce mě kniha bavila. Sžila jsem se s postavami příběhu a putovala s nimi celou dobu při cestě na prasouš. Velmi doporučuji knihu přečíst! :)

voda

Autoři knihy

Martin Koláček
česká, 1981
Martin Strnad
česká, 1984

Kniha Příběh lidské vlhkosti je v