Příběh kobyliské Terezičky : 80 let kostela sv. Terezie z Lisieux v Praze-Kobylisích https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361732/bmid_pribeh-kobyliske-terezicky-80-let-k-Iu7-361732.JPG 5 1 1

Kniha představuje historii kaple svaté Terezie z Lisieux v Praze-Kobylisích, která byla posvěcena 24. 10. 1937 jako součást salesiánského chlapeckého ústavu. Příběh vypráví, co se s kaplí i farností dělo v době 2. světové války a komunistické perzekuce od roku 1950 až po současnost. Historická fakta a vzpomínky účastníků umožní čtenáři projít si pestrých 80 let u Terezičky. Kniha obsahuje bohatou fotopřílohu.... celý text

Náboženství , Historie , Pragensia

Vydáno: , Portál

Netopyr07
Netopyr07
02.06.2018 5 z 5

Jelikož salesiánské středisko v Kobylisích znám - no.. mohu po přečtení knihy drze psát, že ho znám??? - jsem vděčná za tento "manuál", protože se z něj člověk dozví spoustu věcí jak o historii, tak o fungování farnosti, "setkává se" s lidmi, které potkal a potkává osobně - jedním slovem BLAHOPŘEJI k sepsání publikace a děkuji za ni :-)

Kniha Příběh kobyliské Terezičky : 80 let kostela sv. Terezie z Lisieux v Praze-Kobylisích je v