Príbeh dámy X

Príbeh dámy X https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382140/bmid_pribeh-damy-x-c6e-382140.jpg 3 324 78

Príbeh plný vášne a erotickej fantázie! Jeden deň, jedno stretnutie a jeden magický muž zmení jej život... Všetci snívame o tom, že raz zažijeme vášnivú noc, na ktorú nikdy nezabudneme. Čo však robiť v prípade, ak sa tá noc plná neskrotnej túžby premení na čosi oveľa hlbšie a zmysluplnejšie? Takýto sen má aj dvadsaťdvaročná Alex, americká študentka, ktorá prišla do Neapola pracovať na svojej diplomovej práci o talianskej mafii. Netuší, že práve Neapol a muž, ktorého stretne hneď prvý večer, jej navždy zmenia život. Záhadný Lord Marcus Roscarrick, miliardár a neskutočne príťažlivý muž, však skrýva nejedno tajomstvo. Alex s ním prežije ohnivú noc plnú nenásytnej túžby, až drsnej, spaľujúcej vášne, akú ešte nikdy v živote nezažila. Spaľuje ju túžba, ktorá ju priam desí. Erotické napätie, ktoré medzi nimi stále narastá, je takmer hmatateľné. Má to však háčik. Marc je členom tajomného kultu, ktorému vládnu starobylé zákony. Jediná možnosť, ako si ho udržať, je pristúpiť na jeho podmienky. Bude X ochotná podstúpiť vzrušujúci a zároveň zničujúci erotický obrad? Prehryzne podozrenie, že má prsty v miestnych mafiánskych hrách? Alebo sa vzdá muža, po ktorom tak nesmierne túži a ktorý dokáže naplniť jej najtajnejšie erotické fantázie?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fragment (SK)

The Story of X , 2012

kate9326
27.03.2024 odpad!

Dárek od kamarádky...míněno tím, že přečtu všechno, ale tohle bylo těžký...
Historie a místopis ok, to se dalo. Asi jako jediné z knihy.
Jinak červená knihovna mě neláká, leda fantasy. Ta mysteria mi přišla spíš jako bl..biny. Nebyli by Italové spíše hardcore katolíci? Spíše by u sekty čekal člověk celibát apod. Leda něčí úchylka kterou vydával za nějakou povinnost. /50 Shades jsem nečetla, ani neviděla/.
Příběh ani konec teda nic moc..
Btw proč všichni píší autorka, /?!?/ dle fota napravo to přece psal chlap :-)))
i když hlavní hrdina vypadal mnohem líp, že...asi také wishful thinking stárnoucího boomera. A to klišé s milionářem, leda trapas. #kopirka
A detektivka to fakt není, i ty mají víc děje a nápadu....

LivN
06.08.2022 1 z 5

Bohužel knihu jsem nedočetla. Mohla být líp přeložená. Některé slova byli dost obscenní a kniha mi připomínala spíše porno časopis než erotický příběh.

LilluLong
09.05.2021 3 z 5

Tak takto krátky koment som este nepísala :) Prečítala som :) za mna 3*

Jita160
18.03.2021 5 z 5

Wou...velmi chytlavý příběh.
Chvílemi mě šel i mraz po zádech,moc jsem si tuto knížku pro mě neznámé autorky užila.Byla vzrušující, napínavá a chvílemi mě brněli prsty jak už jsem potřebovala otočit další stránku abych zjistila víc.
Za mě určitě ano, doporučuji.

januska82
08.03.2021 2 z 5

Mňa teda táto kniha veľmi nenadchla. Priznám sa, že poslednú tretinu knihy som čítala viac menej z donútenia a už len dialógy. Občas odseky medzi nimi.

anna7852
19.01.2021 odpad!

Přiznávám,tohle jsem ani nedočetla i když jsem se snažila opravdu.
NIc proti památkám a hisroii,ale kdyžbych chtěla o nich něco vědět najdu proto jinou knihu.
Prostě můj šálek to rozhodně nebyl.

Sammy.Boy
16.01.2021 4 z 5

To Vám ale bylo vášnivé mysterium! Můj druhý odklon od obvyklého čtení, ale nemůžu v žádném případě říct, že by to byl průšvih. Naopak jsem byl mile překvapen, že kniha měla v rámci žánru hlavu a patu. JMENUJI SE X totiž obsahuje atraktivní prostředí slunné Neapole s notnou dávkou romantiky a humoru, okořeněné pár sexy scénami a je protkaná téměř až kriminální dějovou linií.

petra.trucker
10.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Kniha nebyla špatná, ale... Nápad příběhu je dobrý, čtení v přítomném čase z pohledu hlavní hrdinky mi překvapivě vůbec nevadilo.
Když přejdu k těm negativním věcem, které mě spíše zklamaly a v hlavě jsem měla nechápavé otazníky. Na začátek, navštívíte VĚTŠÍ město a jako náhodou se potkáte zrovna s NÍM. Jako vážně? Velká náhoda. Dále mi nesedlo při mysteriu to tetování. Já tedy osobně netetuji, nejsem tetovací odborník, ale když jsem šla na tetování, tak mi bylo kladeno, abych nepila žádný alkohol, protože se zvyšuje krevní tlak a tím tetování více krvácí a tatérovi se ztěžuje práce. A co udělá Ixka? No asi nezůstala jen u jedné skleničky (ale chápu, že si alkoholem chtěla zvýšit sebevědomí, protože byla "nahá"), tady bych viděla chybu "pořadatele" mysterií neboli tedy autorky samotné. Ale je to příběh a nějak jsem tuto část přelouskla. Dále škoda, že jsme se nedozvěděli, jak dopadla kamarádka Jess.
No a když přeskočím nějaké drobnosti, tak si myslím že konec byl pěkně vymyšlený, ale hrozně odfláknutý.
A ještě jedna pozitivní věc v knize: na straně cca 182 se objeví v textu "český kamion" =D
Ale kniha nebyla nejhorší, bylo zde lehké napětí, nevědomost, vcelku dobře popsané sexuální scény, zajímavý příběh, trocha lásky a přátelství.

Nel-ly
07.09.2020 odpad!

Musím téhle knize uznat jednu věc - pamatuju si ji i roky poté, co jsem na ni narazila.
Strašná záležitost, co se snažila chytit na popularitě fifty shades.
Když pomenu příšernou, naivní a nesympatickou hrdinku, necharismatického hrdinu a hloupý příběh (to má spusta těchhle románů), tak problém jsem měla hlavně se stylem vyprávění. Vyjadřování hlavní hrdinky bylo něco tak... nepochopitelného, že by mě zajímalo, jestli originál byl tak příšerný jako překlad (a bojím se, že překladatel je tady nevinně).
Strašná, strašná záležitost, u které nechápu, že to vůbec někdo mohl vydat natož prodávat do dalších zemí.

Jája92
21.07.2020 2 z 5

Na první pohled zajímavý námět, ale zpracovaný tak nešťastně, že z toho vznikne jen slátanina slov a emocí.

ElaMi
30.03.2020 1 z 5

Kniha začala dobre, aj sa dobre čítala. Potom to uz išlo z kopca... Najskôr ma nápad záhadných mysterii celkom zaujal ale postupom stránok to bola hrôza. Povedala by som ze až moc prekombinovane a ten koniec ani nehovorím

assenora
13.08.2019 odpad!

Kniha napísaná na prvý pohľad zaujímavo, ale po pár stránkach sa jej čaro stratí a zostane iba prázdnota a zabitý čas pri jej čítaní.

wendy944
05.04.2019 2 z 5

zvlaštni nemam slov no koment

uminaa
09.01.2019 1 z 5

1* dávam za snahu. Pri čítaní tejto knihy som si spomenula na tri ďalšie, akoby sa autorka snažila tieto knihy spojiť do jednej. No nevyšlo! Nemyslím, že by som túto knihu ešte niekedy čítala. Hlavnú ženskú postavu som mala párkrát chuť prefackať - vôbec mi nebola sympatická, hlavná mužská postava ma nijak zvlášť nezaujala, dej bol necelistvý. A čo týka vsuviek s mafiou, tak síce nemám so žiadnou skúsenosti (dokonca ani ako s počítačovou hrou), ale príde mi to také... no nijaké a divné. Autorka sa do tejto témy asi nemala ani púšťať :(

janina66
05.11.2018 odpad!

tak horší knihu jsem opravdu nečetla. Šílená slátanina. ani erotika, ani dobrodružné jen trocha tajemna. Naštěstí jsem ji měla půjčenu z knihovny.

LadyHip
30.03.2018 4 z 5

Rychlovka na odpoledne, i když sem trochu rozpolcená. Na začátku to byla slabší pohádka o lásce na první pohled, pak se děj překlopil na vycpávkovou vatu s erotickými scénami, ale konec mě vtáhnul a pohltil. Nakonec ale dávám 4 hvězdy, protože příběh se fakt dobře vyvinul a scény zasvěcování...tak ty mi tedy zrychlovaly puls. A navíc skvěle napsané.

mazlak
21.03.2018 5 z 5

Jedním slovem, zvláštní. Hezké čtení, ale asi zcela smyšlený příběh.

vedana
27.06.2017 4 z 5

Kniha se mi četla pěkně, i když jsem nějaké pasáže přeskakovala, protože pro mne byly nezajímavé.

ou.vej
20.06.2017 2 z 5

Příběh trochu jako Padesát odstínu šedi, ale oceňuji snahu vložit tam více erotiky a tajemna. Pro velmi nenáročného čtenáře ideální četba.

kocourjulie
24.05.2017 odpad!

Ach jo, nemám ráda husičkovité hlavní hrdinky. A tahle je husičkovitá až pitomoučká. A ty "erotické" scény ... hodně jich mělo do erotiky daleko.
Takže ne, ani hromady odpadků mě nenadchly.