Přežijí jen mrtví

Přežijí jen mrtví https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8979/bmid_preziji-jen-mrtvi-24A-8979.jpg 3 19 2

Meg se těší, že stráví příjemné prázdniny u své kamarádky Jenny, ale místo toho vtažena do podivných událostí, v nichž se objevují a mizí mrtvoly. Zdá se, že se vše točí kolem klubu "U kanadského policajta", kam Jenny se svými nesympatickými kamarády chodí každý den. Meg začíná pátrat, až zjistí, co se za tím vším děje...

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Signet

Martin82
19.01.2023 2 z 5

(SPOILER) Rozhodně velký podprůměr - rozhodoval jsem se, zda dát jednu nebo dvě hvězdičky. Začátek Ok - únos autem na lesní samotu, první polovina ještě ok - mrtvola ve vráceném autě, ale pak už nuda nuda nuda - mnoho bezvýznamných postav, a celkově o ničem...drogová tématika asi do hororové série nepatří a velké očekávané finále probihalo jako nějaké divadelní představení trapných dialogů - 33%

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Krásné napínavé čtení od začátku do konce. Veliká souhra hlavně nešťastných náhod, čeká hlavní hrdinku v tomto příběhu. Ale vše se ale v dobré obrátí, než se tak stane, čeká nás hodně překvapivých zvratů. Ale i láska, díky které vše dopadne tak, jak má.

Kniha Přežijí jen mrtví je v