Převzetí moci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedno rušné ráno ve Washingtonu se vznešeně chladný Bílý dům plný toulajících se turistů a čile spěchajících vládních úředníků otřese pod krupobitím kulek střelných zbraní. Skupina teroristů vykoupí vstup do sídla amerického prezidenta divokým masakrem a zanechá za sebou desítky zavražděných nevinných lidí. Díky rychlému zásahu Tajné služby je prezident včas odveden do bezpečí, nicméně teroristé se zmocní téměř stovky rukojmích. Do akce vstupuje Mitch Rapp, špičkový protiteroristický agent CIA, který bezprostředně odhalí, že spiknutí nepřichází zvenčí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68479/prevzeti-moci-68479.jpg 4.461
Série:

Mitch Rapp (3.)

Orig. název:

Transfer of Power (1999)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, BB art
Počet stran:402
Překlad:Vít Herynek
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:80-7257-182-6
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Převzetí moci

Přidat komentář
TeaPeter
20.06.2018

Velmi dobré pokračování. Politika opravdu není nic moc voňavého...

ferenc_had
01.02.2018

Další skvělá kniha od tohoto autora, četla se úplně sama.

moudivlacek
22.09.2017

Opět skvělý díl. Mně se líbil. Je tu totiž velice přesvědčivě vylíčen postoj politika, který se žene za mocí a ještě si troufá tvrdit, že to dělá pro dobrou věc. Rapp se mu snaží vysvětlit, že realita boje s teroristy je úplně jiná a o dost drsnější.
A umírají tu lidé, i na straně správných chlapů, agentů a nevinní lidé, takže to nevypadá, jak když přijde jeden superman a za chvíli je po boji. Dovedu si to naopak velice živě představit, že zatímco jiní tajně nasazují své životy pro svou zemi a světový mír, někdo se stará jen o své osobní blaho.
Já jsem s dílem spokojená a rozhodně si nenechám ujít ten další.

Demonlover
15.03.2017

Po svižném začátku už jen plytký děj. Trojice hrdinů - hodný zabiják Rapp, důchodce a hloupá novinářka, mě nějak nenadchla. Dočetl jsem to, s jistým sebezapřením, až do velmi snadno předvídatelného konce. Pokud jsou ostatní knihy tohoto autora podobně pojaté,není o co stát.

Mydli
17.04.2016

Pane Flynne klobouk dolu k Vám do nebe.. Vynikající špionážní román...

MKrat
28.03.2016

Páne ..jo.. !!!dobrá kniha...

hankapimi
05.03.2016

Absolutní nadšení !!! Napínavý, inteligentně podaný příběh, téma teroristů vysoce aktuální, akce vypilované do detailu i plánování za pochodu, pohled do vysoké politiky, akce střídá akci, prostě úžasné čtení.. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem napětím ani nedýchala a nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout - "ještě kousek a ještě jednu kapitolku" a najednou začalo svítat.... Netradičně plný počet !!! První kniha od Vince Flynna a jdu na další - Třetí volbu...

hnusák
03.12.2015

Mitch Rapp opět nezklamal, opět se s tou muslimskou čeládkou nemaže :-).

šipek
11.01.2015

Mé první setkání s tímto spisovatelem a byl jsem velmi překvapen.Nikdy bych nevěřil,že mě toto téma z politického prostředí osloví. Z rovna čteno v této době co se děje ve Francii. Již se chystám na další knihu tohoto autora.

Helianthus
21.07.2014

Druhá kniha od tohoto autora a první s Mitchem Rappem. Velmi dobré a napínavé čtení z politického prostředí. Všechny postavy jsou dobře napsané a vymyšlené, včetně hlavního záporáka. Kniha má spád a opravdu jsem se u ní nenudila.

iqtiqe
07.06.2012

První kniha, kterou jsem od Flinna četl. A paráda! Než jsem se do knihy pustil, měl jsem trochu strach z politického prostředí, které mi není zrovna čtenářsky blízké, a k mé radosti jsem s ním neměl nejmenší problém. Knížka mi silně připomínala film, po pravdě nepamatuju, kdy bych četl knihu, kterou bych označil jako akční. Dost dobře si ji umím představit jako filmovou předlohu snímku, který by si mohl zadat i s perfektní Skálou od Baye. Akce, napětí, špióni, plánování, teroristi, kteří nejsou banda trotlů. Určitě to není moje poslední Flynnova knížka.

Jack Bauer
19.11.2011

Druhá kniha od Flynna kterou jsem četl a první s Mitchem Rappem. Hned od prvních stránek vtáhne do děje a má tak neuvěřitelný akční spád, že knihu neodložíte, dokud ji nepřečtete.

Štítky

terorismus špionáž

Autor a jeho další knihy

Vince Flynn

Vince Flynn
americká, 1966 - 2013

všechny knihy autora

Kniha Převzetí moci je:

v Právě čtených1x
v Přečtených92x
v Doporučených8x
v Knihotéce49x
v Chystám se číst20x
v Chci si koupit7x