Kdo to tady chodí!

Druhý rok úspěšného Prevíta. Svět okolo skýtá mnohem rozmanitější možnosti, jak dospělé pořádně vytočit, jak jim nahnat patřičný strach a užít si přitom namálo legrace. Drobné ústrky ze strany dospělých přeci jen pocítí. A co teprve hrozba, že by snad na cestě mohl být další prevít?

https://www.databazeknih.cz/images_books/48_/48705/kdo-to-tady-chodi-48705.jpg 4.2137

Prevít 2.

Literatura světová, Humor, Povídky
Vydáno, Ivo Železný

Look Who´s Walking! Further Diaries of a Little Sod, 2002

Kniha Kdo to tady chodí!

pingu1

Pokračování Prevítem snadno a rychle, opět jsem se dobře bavila :-)

Renncha

Pokračování malého prevíta. Vtipná, dobře psaná a lekce přidrzlá kniha. Líbí se mi styl, jak je kniha psaná. Zatím se mi tyto knihy o Prevítovi líbí, jsem zvědavá jak dopadne další díl.

PavlineCZka
23.04.2018

O malilinkato lepší jak jednička, nicméně opět jsem použila jako uspávadlo při těhotenské nespavosti... Úsměv na tváři se mi tentokrát vyloudil jednou jedinkrát, a to u příběhu s toustovačem.

Raszkulce
08.11.2017

Srandička, přesně takhle děti musí myslet :D nikdo mi to nevyvrátí :D

Wargo
10.02.2017

Podobné ako "jednotka". Aj keď, tu už moje očakávania neboli take vysoké. Napriek tomu, laťku predchádzajúceho diela to nepreskočilo, ale ani nepodliezlo. Mierne úsmevné, potenciál to však podľa môjho názoru malo väčší.

Lacerta.j
15.01.2017

Nuda...

Michi.01
25.08.2016

Opět jsem se pobavila, skoro u každé stránky si říkám: "přesně, to je pravda" :)

LucieD81
02.08.2016

Kniha má jediný cíl, a to pobavit čtenáře, a to se zcela určitě daří!