Pomsta bonzákom

Pomsta bonzákom https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443523/bmid_pomsta-bonzakom-IGi-443523.jpg 4 7 4

Kto by dokázal tolerovať neustále riťolezectvo a bonzáctvo svojich spolužiakov? A keby bol navyše ten najhorší bonzák z triedy ešte aj najlepším kamarátom vášho brata – dvojčaťa? Tak to už je vážne vrchol! Mišo sa rozhodne pre pomstu a spolu so svojím kamarátom Tomášom vymyslí skvelý plán. Bonzákom, bifľošom a blbcom z planéty BBB nič nedarujú. A svoj pohár hanby si do dna vypije aj Mišov brat Jakub.... celý text

rejka79
26.11.2023 3 z 5

S 8-letym synkem jsme se obcas zasmali,takze vtipné to je. Ja uz hůře skousavam, ze tam neni zadne hlubsi poselství nebo cesta k porozumění. Neoblibeny bratr a jeho kamarad se asi 50x označí osklivou nadávkou, učitelé jsou tam takoví klišé trapaci,maminka natvrdla,rovnez klišé zpusobem. Jako achjo..
Chceme tohle priblble videni sveta predavat detem? No, aspon,ze jsme se zasmali.... Ale davam 100bodu za básničku "Krava".

PSICHODENNYS
05.09.2017 5 z 5

doporučuji

kuba2006
19.07.2017 4 z 5

docela pekne

Knižní střípky
10.10.2015 3 z 5

Opravdu nejsem cílová skupina, pro kterou autorka tvoří, tuto sérii čteme s mou sedmiletou dcerkou, závodíme, která bude první:-)ale dcerce se zatím líbily všechny díly, první dva četla v první třídě a byly vždy přečteny velmi rychle....řekla bych sice, že knihy jsou určeny spíše pro třeťáky a výše, ale to nevadí, je to vtipně psané, kniha je provázena pěknými černobílými ilustracemi, které někdy působí až jako karikatury, ale moc pěkné, co dodat, těšíme se na další díl

dvojčata

Alena Penzešová