Přemyslovci: Kdo zvedne můj štít

Čtvrtý díl historické ságy Přemyslovci spojuje romány Zlá léta a Dědici zlatého krále. Na začátek svazku autorka připsala několik obsáhlých kapitol o tom, co se dělo od narození Václava II. 1271 do nešťastné bitvy na Moravském poli 1278. Tento úsek jí v ságách českých králů jako jediný chyběl a ke čtenářům se nyní dostává poprvé. V celém čtvrtém dílu silné osobní vášně dokreslují obraz urputného boje o moc, z něhož vychází královský lev navzdory smrti Přemysla II. na bitevním poli jako konečný vítěz nad pětilistou růží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408381/big_premyslovci-kdo-zvedne-muj-stit-Gsb-408381.jpg 4.78

Kniha Přemyslovci: Kdo zvedne můj štít

jindrich7442
03.05.2021

Překrásná kniha, ovšem co jiného čekat od paní Vaňkové, že? Mrzí mě, že na čtení jsem měl čím dál méně prostoru a rekordně jsem dočtení protáhl na několik měsíců. Ale sloh paní Vaňkové je nutno vychutnávat a prožívat.

Luigi1
30.12.2020

Byl jsem zklamán,když jsem zjistil,že jsem tyto dvě knihy už četl,ještě,že jsem si ji vypůjčil

karel2592
28.01.2020

Opět nádhera.

Babfija
06.09.2019

Na knížku jsem se hrozně těšila, L. Vaňkovou mám moc ráda. O to větší je zklamání, protože jsou to dvě již vydané knihy v jedné, k nimž je připsáno pár desítek stránek nového textu. Knížku jsem dostala jako dárek, kdybych si ji koupila za těch 500 kaček, byla bych strašně naštvaná. Škoda.