Přemýšlej a zbohatni

Přemýšlej a zbohatni je převratný průvodce, díky němuž budete moci rozšířit řady nejúspěšnějších lidí. Přemýšlej a zbohatni je původním dílem světově proslulého Napoleona Hilla, současníka Dalea Carnegieho. Hillova kniha o tajemství vydělávání peněz vyšla poprvé v roce 1937. Dodnes má toto tajemství stejnou sílu, jakou mělo tehdy - a může navždy změnit váš život...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97520/premyslej-a-zbohatni-97520.jpg 3.9133
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Práh

Think and grow rich, 1960

Kniha Přemýšlej a zbohatni

DomT

Úžasná kniha, která je stále aktuální.

OldSon

Inspirativní

ijcro

Typická americká motivační kniha (a tak je na ní potřeba nahlížet a držet se zdravého rozumu), o které jsem si zpočátku myslel, že ji napsal odpadlý jehovista :) . Dobrý psychologický průplach pro prodejce v pyramidách od amway...
Nejsem si jist, kam by se ztratili všichni namotivovaní blbci, kdyby si ji přečetli.

michal7592
04.09.2018

Velice motivační kniha. Krásně popsáno čeho je člověk schopen, když si jde za svým snem/cílem. Knihu jsem většinou četl každy den před spaním jako takovou denní dávku motivace při studiu v zkouškovém období.

Jack Bauer
31.01.2018

Kdo chce kam. pomožme mu tam aneb Každý svého štěstí strůjcem. Inspirující kniha s mnoha dobrýmy postřehy, ale jako každá taková podobná musí se brát s nadhledem. je to vlasně taková moderní bible, něco si z toho člověk vezme, ale jako světový bestseller bych to nepovažoval, spíš to zavání brakovou literaturou.Přeměna sexuální energie na tvořivou...? :) Opět spíše do amerických podmínek ne do našich. Je to opět stejný blábol jako kniha Tajemství, přej si a vesmír ti to splní, zde Nekonečná inteligence... samé příklady, že Ford či jiných pár vyvolených něco dokázali, to je jako bych napsal knihu o tom že stačí vsadit sportku a taky vyhrajete 2 miliardy, však už to před vámi dokázali jiní, stačí věřit a vesmír vám to splní. Co na takové bláboly říkají psychologové: https://www.zena.cz/nenutte-se-myslet-pozitivne-jen-si-uskodite/r~5b7085e2fb0011e7ad1e0cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=stylebox&utm_content=editor1&utm_term=position-1
Představte si, že jste pozváni na několik svateb. Na každé z nich se novomanželů optejte, zda počítají s rozvodem. Reakce bude přirozená, budou vás mít chuť vyvést. Není se co divit. Nikdo nepočítá s tím, že jeho svazek skončí krachem, ale přitom se rozvádí každé druhé či třetí manželství. a tom to je

martin8738
06.12.2017

Kniha by určitě měla být základním kamenem knihovny každého, kdo se o tento druh lietratůry zajímá. Výborná kniha a rád se k ní vracím. Za mě 5*

konicekbily
20.10.2017

Knihy hodnotím podle doby, kdy byly napsány a co měly světu říci. Tato vyšla ve velice krátké době po sametové revoluci, byl to obyčejný překlad populární literatury, ale přinutila mne k zamyšlení, jak to podat dětem, aby to někam dotáhly. (narozeny 1971 a 1974). s některými citacemi knihy se polemizovat nedalo a tak mi kniha pomohla. Byla to dobrá investice do vzdělání!

Hanja
13.08.2016

Už název napovídá, jaký je rozdíl mezi bohatým a chudým člověkem.
Nee každý člověk, který je chudý, jím bude napořád, pokud si pozorně přečte knihu a zároveň začne aplikovat rady od Napoleona Hilla.
Napoleon Hill patří mezi špičku autorů osobního rozvoje, proto by kniha měla být na seznamu těch lidí, kteří plánují velké změny v životě.