Přemýšlej a zbohatni

Přemýšlej a zbohatni je převratný průvodce, díky němuž budete moci rozšířit řady nejúspěšnějších lidí. Přemýšlej a zbohatni je původním dílem světově proslulého Napoleona Hilla, současníka Dalea Carnegieho. Hillova kniha o tajemství vydělávání peněz vyšla poprvé v roce 1937. Dodnes má toto tajemství stejnou sílu, jakou mělo tehdy - a může navždy změnit váš život...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97520/premyslej-a-zbohatni-97520.jpg 3.9158
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Práh

Think and grow rich, 1960

Kniha Přemýšlej a zbohatni

Anya636
04. listopadu

Asi jedna z prvních knih, které by si měl přečíst člověk, který o ještě o osobních financích nepřemýšlel. Většina věcí zde zmíněných mi přijde naprosto logická, samozřejmě každý si odsud může odnést něco jiného. Pro mě to byla škoda času, kdy jsem mohla dělat něco jiného, podobně jako další motivační knihy Alchymista, Mnich, který prodal své ferrari nebo Nejbohatší muž v Babyloně. Zajímavé, ale konkrétní postupy zde nenajdete. Pokud jste na začátku své cesty za penězi tak si ji přečtěte.

HelenBarbora

Obsah knihy je bohatstvím

Anilka13

Inspirující. Motivující. Návod, jak vydělávat více peněz.

Maara320

Doporučuju všem, kteří chtějí něco dokázat a posunout se dál. Myšlením k bohatství není však jen o pozitivním myšlení :-)

stastnyctenar

Skvělá kniha. Doporučuji všem. Jsou zde uvedeny metody, které fungují (což je dokázáno mnoha úspěšnými lidmi). Dobře napsaná a skvěle čtivá.

karelpeter

Souhrný návod, co dělat a co nedělat, pokud chce člověk dosáhnout bohatství. PS: pouze myšlení nestačí :D

DK_Ronie

Některé myšlenky dobré, ale na mě se to už moc opakovalo.

DomT
08.06.2019

Úžasná kniha, která je stále aktuální.

Kam zmizel můj sýr?
Kam zmizel můj sýr?