Překroč svůj stín

Překroč svůj stín https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180712/prekroc-svuj-stin-pr.jpg 4 927 169

Překroč svůj stín série

Nikdo neví, co se stalo té noci, kdy se z Echo Emersonové, populární holky, stal outsider s podivnými jizvami na rukou, o kterých si špitá celá škola. Dokonce ani Echo nezná celou pravdu, co se té strašlivé noci odehrálo. Ale byla by moc ráda, kdyby se vše vrátilo k normálu. Ovšem když se v jejím životě zjeví Noah Hutchins, hezoun v černé kožené bundě, co holky vlastně jen využívá, její svět se obrátí vzhůru nohama takovým způsobem, že si to ani v nejdivočejších snech nedovedla představit. Noah jí totiž rozumí. A pomůže jí najít odpovědi. Přitom by neměli mít vůbec nic společného. A se všemi těmi tajemstvími, která v sobě oba nesou, je v zásadě nemožné, aby byli spolu. Přesto nedovedou potlačit vzájemnou přitažlivost. A Echo se ptá sama sebe, jak daleko může zajít, aby překročila vlastní stín, a co všechno je ochotná riskovat pro kluka, který ji může znovu naučit, jaké to je, když člověk miluje.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Pushing the Limits , 2012

Keppy
24.02.2019

Souhlasím s kladným hodnocením. Kniha je velmi čtivá a je to typická love story. Také cením nápad s bipolaritou matky či jiných možných problémů mladistvých. Určitě doporučuji :)

Petra38
23.11.2018 4 z 5

Kniha pekna,ctiva. I kdyz misty dost drsna, mit bipolarni matku nebude prochazka ruzovou zahradou:-( Noah me trochu stve, kdyz porad chce sve bratry sebrat od dvou dobrych lidi, kdy by jim nemohl zajistit normalni zivot. Je to na nic ale je to tak....ale chapu jeho motivaci.

Lucuschka
11.10.2018 4 z 5

Velmi hezká kniha, ačkoliv s nepříliš radostným námětem, jako je smrt či psychické problémy rodičů. Přesto hezky zpracovaná a čtivá.

LenRan
12.07.2018 5 z 5

Nádherná kniha, úžasně napsaná. Neuvěřitelně popsané charaktery postav, jejich myšlenky, prostě všechno. Doporučuji.

martina5069
06.07.2018 5 z 5

Úžasná kniha o Noahovy a Echo, kniha o tom jak je těžké žít a srovnat se s minulostí. V trošce věcech sem se viděla bohužel taky sem to měla s matkou těžký a taťka mě vždycky podržel akorát si uvědomuju až teď, že jsem trošku četla příběh o sobě.Taky mi chybí máma ale když se nad tím zamyslím bez ní je mi líp po to co mi udělala :-( A táta je se mnou pořád. Je to hodně silný příběh a za mě plný počet bodů.Těším se na druhý díl, snad bude stejně dobrý jako tenhle. Poslední dobou hledám podobné příběhy, které mají silnou myšlenku a tenhle za to stál. Jediné co by vám mohlo v knize vadit je , že je malinko zmateně nebo těžce napsaná a budete čist některé řádky dvakrát aby ste se neztratily a pochopily pointu ale to já mám ráda. Doporučuji :-)

Evka3814
05.05.2018 4 z 5

Kniha která neurazí.Sice s těžkým tématem,ale pěkné se četla

Nelly
13.03.2018 3 z 5

Průměrná kniha pro mladé čtenáře. Chtěla jsem během četby dát jen dvě hvězdičky, protože mi nebyli sympatické hlavní postavy (jejich chování, mluva ap.), ale konec to trošku zlepšil, takže za tři hvězdy.

silvinka12
10.03.2018 5 z 5

Chvilkami jsem knihu odkládala, ale jsem ráda, že jsem ji nakonec dočetla do konce. Hodně krát jsem přemýšlela, jak bych vyřešila problémy, kdybych byla na místě Echo nebo Noaha. Těch problémů bylo celkem dost a já se v tom někdy začala ztrácet, vše se ale vyřešilo a já můžu dát hodnocení *****5/5 a vrhnout se na další díl.

ajla5
05.01.2018 1 z 5

Ani ji nedočtu. Prostě mě to nezaujalo.

Princezna_1
01.01.2018 2 z 5

Celkově se mi ta knížka líbila. Ale úplně mě to za srdce nevzalo..

Peťule159
06.12.2017 5 z 5

Boží, boží a zase boží....zase jednen z mála příběhů který mě zcela pohltil..četla jsem každou volnou chvíli...nemohla jsem přestat...Úžasný příběh, skvěle napsaný a rozhodně čtivý :-) :-)

Monyel
04.12.2017 4 z 5

Ze začátku jsem se trochu bála, že prostředí střední školy, kde je hlavním hrdinům sotva 18let nebude pro mě. Kniha byla však velice čtivá. Měla jsem ji přečtenou během dvou dnů. Hlavní hrdinové jsou 2 teenageři, kteří si toho během svého života na rozdíl od svých vrstevníků stihli projít lecčím, a proto je to k sobě navzdory odlišným povahám přitahuje. Moc se mi líbilo vykreslení povahy Noaha a paní doktorky. Závěr knihy se mi zdál trochu zrychlený, určitě by si zasloužil víc pozornosti. Knihu určitě doporučuji.

TerezaMondeková
16.11.2017 3 z 5

Občas si musím některou knihu přečíst víckrát, abych si úplně srovnala, co se mi líbí a naopak nelíbí... nebo co bych tam změnila. U knihy mě zaujal popis, ale i když jsem si ji přečetla... Čekala jsem víc... líbila se mi, ale přišla mi taková... obyčejná, průměrná. Moc mě to neoslovilo.

xindl007
10.11.2017 5 z 5

Nevím, co na knížku říct. Nadchl mě příběh, moc jsem oběma hrdinům fandila a opět jsem měla slzy v očích..

Niksalka
09.11.2017 5 z 5

Tato kniha je skvělá. Přečteno za jediný den a v budoucnu se k ní ještě určitě vrátím. Doporučuji i druhý díl, který se dá také těžko pustit z ruky.

KaileyBlot
25.10.2017 5 z 5

Knížka o tom že život není lehký a bez komplikací a starostí prostě nelze žít. Byla o dvou lidech, kteří se snaží vypořádat s tím, co jim život nadělil a někdy to prostě není nejlehčí. Hrozně se mi líbila, bavila mě a rozesmála mě. Taky nějaké to poučení a motivaci přinesla. Nemám co vytknout - stojí za přečtení!

Etule
13.09.2017 4 z 5

Život je plný s*aček. To víme všichni, včetně obou hlavních hrdinů.
Příběh se mi líbil, bylo to čtivé, zajímavé, místy dost smutné. Jakmile jsem se začetla nešlo se odtrhnout a musela jsem číst až do konce. :)

Xena011
03.08.2017 3 z 5

Průměrná kniha, příběh mě příliš neokouzlil, ale dostal mě do míst, kde to hlavní postavy nemají lehké a musí se o sebe postarat, ne-li o někoho dalšího, a přesto se časem vzchopí a postaví na vlastní nohy. I takové příběhy je občas dobré si přečíst a poznat, že někteří to mají kolikrát horší než my.

lucy6581
08.07.2017 odpad!

Nedalo se to číst. Po sto stránkách jsem to vzdala. Děj o ničem a moc postav, takže jsem ani pořádně nevěděla kdo je kdo a štvalo mě to přeskakování pohledů hl. Postav

salča
01.07.2017 5 z 5